Sztuka treningu mentalnego

Jak osiągnąć maksimum możliwości

Sztuka treningu mentalnego
Ocena książki: 3.7 (6 głosów)

Źródło zwycięstw i sukcesów tkwi w naszym umyśle. Mistrzowie sportu, legendarni wojownicy, gwiazdy biznesu czy politycy wielkiego formatu rozwijają umiejętności psychiczne, dzięki którym uzyskują ponadprzeciętne wyniki. Nawet jeśli wydaje nam się, że sukces wymaga przede wszystkim niezwykłej siły czy sprawności mięśni, odpowiedni trening mentalny pozwala na przekraczanie kolejnych barier, także tych fizycznych. Zwycięzca myśli po prostu jak zwycięzca.

Książka Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości to świetnie napisany poradnik, który mówi o tym, jak osiągnąć szczyt swoich możliwości. DC Gonzalez w prosty i zrozumiały sposób przedstawia skuteczne metody treningu mentalnego, potrzebne umiejętności psychiczne i sprawdzone techniki ich kształtowania. Dzięki tej książce szybko zrozumiesz myśli, emocje i energie towarzyszące czynnościom, w które się angażujesz. Przekonasz się również, jak ważne są wiara w siebie, skupienie oraz właściwy stan umysłu, żeby osiągnąć idealny klimat mentalny — odpowiedni, aby podjąć każde wyzwanie i osiągnąć zamierzone cele. Dzięki książce Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości nauczysz się myślenia zwycięzcy, które pomoże ci przekroczyć swoje własne granice.

Z poradnika dowiemy się między innymi, jak kształtować przewagi mentalnej i poczucia pewności siebie, co to jest inżynieria wyobraźni, jak kontrolować strach i jak zachować spokuj. Książka pomoże nam również mentalnie przygotować się do zwycięstwa.

Daniel C. Gonzales, autor książki Sztuka treningu mentalnego. Jak osiągnąć maksimum możliwości, jest uznanym trenerem osobistym. Jest uczniem Piotra Siegla, światowej sławy autorytetu w dziedzinie NLP. Gonzales może się pochwalić dość niecodziennym doświadczeniem zawodowym: był pilotem wojskowym, agentem federalnym, wojskowym specjalistą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. Od 1988 pomaga różnym ludziom rozwijać umiejętności psychologiczne niezbędne do osiągania doskonałych wyników i zwiększania mentalnej przewagi, ucząc strategii, które pomagają pokonać dotychczasowe bariery wydajności.

Sprawdź, gdzie kupić "Sztuka treningu mentalnego"

Dodaj BUY.BOX do swojej strony
Dodaj BUY.BOX do swojej strony

Newsletter

Ludzie czytający książki biznesowe osiągają znacznie większe sukcesy niż pozostała część społeczeństwa. Jak podaje Thomas Corley w swojej książce Rich Habits: The Daily Success Habits Of Wealthy Individuals aż 86% ludzi odnoszących sukces czyta każdego dnia po 30 minut i to przede wszystkim książki rozwijające ich wiedzę.

Dzięki naszemu newsletterowi nie przegapisz wartościowych książek, które pomogą Ci odnieść sukces.

Nie martw się, nie wysyłamy spamu i nie sprzedajemy danych firmom trzecim. W każdej chwili możesz się wypisać.

Kursy walut

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2018-01-19
USD 3,3994 -0,33%
EUR 4,1750 +0,21%
CHF 3,5576 +0,30%
GBP 4,7301 +0,18%
Wspierane przez Money.pl

Indeksy GPW

Money.pl - Kliknij po więcej
Giełda
GPW 2018-01-19 18:59
WIG 66897.08 +0,28%
WIG20 2601.82 +0,41%
mWIG40 5024.2 -0,00%
sWIG80 15038.42 +0,03%
Wspierane przez Money.pl

Dołącz do dyskusji

© 2017 Simply4net Sp. z o.o.