23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem

23-sposoby-na-lenia-czyli-jak-pokonac-prokrastynacje-dobrym-nawykiem
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli chcesz osiągać więcej bez nadmiernego wysiłku oraz stać się osobą szczęśliwą i spełnioną, koniecznie musisz sięgnąć po książkę 23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem Scotta Pattersona.

Wielu osobom zdarza się nieustannie odkładać ważne sprawy na później. Może to wydać się dziwne, ale wiele osób ma z tym poważny problem. Mimo że czas przecieka im między palcami, a terminy naglą, wciąż wynajdują bardzo istotne powody, dla których nie mogą jeszcze wykonać zadania. Mijają dni i tygodnie, obowiązki nawarstwiają się, a oni wciąż zwlekają, odkładają pracę, spóźniają się i nie dotrzymują słowa. Spirala nakręca się, ważnych i niewykonanych zadań jest coraz więcej, poczucie przytłoczenia i stres zaczynają dominować nad całym życiem. Znasz to uczucie?

Na szczęście wcale tak nie musi być. Dzięki książce 23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem skutecznie wyrobisz w sobie odpowiedni zestaw nawyków antyprokrastynacyjnych. Nauczysz się pokonywać wewnętrznego lenia, nabierzesz dobrych przyzwyczajeń i dowiesz się, jak skutecznie stosować wzorce codziennych proaktywnych zachowań. Scott Patterson przedstawił w swojej książce konkretne, praktyczne działania, dzięki którym uda Ci się zmienić złe nawyki na dobre w każdym obszarze życia. Bardzo szybko odczujesz, że życie stało się lepsze i przynosi więcej satysfakcji.

Scott Patterson to autor wielu książek o samodoskonaleniu. Prowadzi również blog Develop Good Habits. Zarządza odnoszącą sukcesy firmą internetową, a w wolnych chwilach czyta, gimnastykuje się i zwiedza najdalsze zakątki świata. Jak sam przyznaje, takie pełne sukcesów życie nie byłoby możliwe bez uświadomienia sobie, że sam odpowiada za swoje losy i że dzięki zmianie codziennych nawyków może stać się lepszym i szczęśliwszym człowiekiem. Teraz zajmuje się przede wszystkim dzieleniem się swoimi doświadczeniami w dziedzinie samodoskonalenia.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić 23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce 23 sposoby na lenia, czyli jak pokonać prokrastynację dobrym nawykiem

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej