3. Rozwiązanie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Pamiętacie książkę „7 nawyków skutecznego działania”? Zapraszam do lektury najnowszej książki zmarłego niedawno Stephena R. Covey’a, która prezentuje sposoby rozwiązywania najtrudniejszych życiowych problemów.

Książką 3. Rozwiązanie pokazuje nam przełomowe podejście do rozstrzygania konfliktów i kreatywnego radzenia sobie z zawodowymi, społecznymi czy osobistymi problemami. Covey wyjaśnia, w jaki sposób wykraczać poza „moją” i „twoją” stronę, a nawet kompromisy. Pokazuje nam trzecie rozwiązanie, które pozwala zakończyć spór bądź negocjacje w sytuacji dużo lepszej niż ta, do której początkowo dążyliśmy. Pokazuje nam poprzez zaczerpnięte z życia przykłady, jak jego koncepcje stosuje się w praktyce, żeby tworzyć nową, lepszą rzeczywistość – w zwalczaniu przestępczości, zwłaszcza wśród młodocianych, w podnoszeniu poziomu nauczania i wyników szkolnych, w naprawianiu relacji pomiędzy wspólnikami w firmie, a także rodzicami i dziećmi.

W obliczu trudnych wyzwań i dylematów współczesności takich jak ochrona środowiska i zachowywania miejsc pracy, ubóstwa czy słabnących więzi międzyludzkich umiejętność wypracowywania nowej drogi jest sprawą niezwykle kluczową.

Stephen R. Covey (1932-2012) był uznanym doradcą biznesowym, światowym autorytetem w dziedzinie przywództwa, ekspertem od spraw zarządzania, skuteczności działania, rodziny oraz kształtowania związków międzyludzkich. Jego książka „7 nawyków skutecznego działania” stała się światowym bestsellerem (20 mln sprzedanych egzemplarzy). W Polsce ukazały się także jego „Zasady skutecznego przywództwa”, „Najpierw rzeczy najważniejsze”, „7 nawyków szczęśliwej rodziny” i „8. nawyk”. „Time” zaliczył go do dwudziestu pięciu najbardziej wpływowych Amerykanów.

Wydawnictwo: Rebis | Data wydania: sierpień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić 3. Rozwiązanie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce 3. Rozwiązanie

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej