Budowanie zaangażowania

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Maciej Sasin w swojej książce Budowanie zaangażowania, czyli jak motywować pracowników i rozwijać ich potencjał przekonuje nas, że zaangażowanie pracownika w proces realizacji powierzonego mu zadania jest warunkiem koniecznym dobrze wykonanej pracy.

Nawet najlepiej wykształcony i doświadczony podwładny nie uzyska rewelacyjnych efektów, jeżeli oprócz wiedzy i umiejętności nie włoży w pracę serca. Jeśli jesteś menedżerem, wiesz na pewno, że bardzo rzadko spotyka się ludzi, którzy potrafią motywować się sami. Obowiązek budowania zaangażowania wśród członków zespołu spoczywa na menadżerze, choć powinien wspierać go w tym dział HR. Dlatego to właśnie menadżerowie i specjaliści z HR powinni przeczytać tę książkę.

Problemy poruszone w niniejszym poradniku są autentyczne. Składają się na nie pozytywne i negatywne doświadczenia osób, które Maciej Sasin miał przywilej szkolić w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Podczas szkoleń pracownicy otwierają się i mówią o tym, co dzieje się w organizacji, czasem wprost i bez ogródek. Innym ważnym źródłem informacji zawartych w tej publikacji jest kuchnia. Tak, kuchnia… W firmowej kuchni w trakcie przerwy na kawę można dowiedzieć się wiele o życiu i bolączkach zawodowych różnych osób. Autor słuchał, notował, myślał nad tym, gdzie leży problem. Doszedł do wniosku, że jest nim brak autentycznego zaangażowania w pracę. Zebrał i opisał sposoby na to, jak zmienić ten niekorzystny dla firm stan rzeczy.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Budowanie zaangażowania

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Budowanie zaangażowania

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej