Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem
Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czujesz, że masz już dość nerwowych poranków, spóźnionych terminów, atmosfery wiecznego pośpiechu i bezproduktywnej pracy? Zastanawiasz się, co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem? Co robią w pracy? Co robią w weekend? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książce Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem Laury Vanderkam.

Praca zawodowa, życie codzienne, weekendy — czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile czasu przecieka Ci przez palce, ile godzin i dni marnujesz na bezużyteczne, nudne, frustrujące zajęcia, ile szans bezpowrotnie w ten sposób odrzucasz? Dlaczego nigdy nie udaje Ci się wykroić wolnej chwili na poczytanie ulubionej książki, naukę języka czy wyjazd w Himalaje? I co robią inni, którym jakoś się to udaje? Wierz lub nie, ale oni mają dokładnie tyle samo czasu co Ty, równie skomplikowaną sytuację rodzinną, zawodową i towarzyską — tylko są znacznie lepiej zorganizowani.

W książce Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem znajdziesz trzy krótkie poradniki, które odmieniły już życie tysięcy ludzi. Laura Vanderkam pokaże Ci, jak po mistrzowsku wykorzystać poranki, osiągnąć maksimum produktywności w pracy i spędzić weekend tak, by czuć się naprawdę fantastycznie. Na potrzeby książki autorka przeprowadziła wywiady z najróżniejszymi ludźmi sukcesu: dyrektorami, artystami, ludźmi wolnych zawodów, a także przekopała się przez mnóstwo badań dotyczących zarządzania czasem. Podpowie Ci, jak zmienić zgubne nawyki, rozbawi Cię i skłoni do myślenia.

Laura Vanderkam – autorka takich książek, jak „Twoje domowe biuro„, „68 Hours: You Have More Time Than You Think”, „All the Money in the World: What the Happiest People Know About Getting and Spending”, „What the Most Successful People Do Before Breakfast”, „What the Most Successful People Do on the Weekend” i „What the Most Successful People Do at Work”. Jej teksty publikują między innymi „Wall Street Journal”, „Huffington Post”, „USA Today”, „Scientific American” oraz „Reader’s Digest”. Mieszka na obrzeżach Filadelfii wraz z mężem i trojgiem dzieci.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej