Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google?

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google?Zostajesz zmniejszony do rozmiarów pięciogroszowej monety, a następnie wrzucony do miksera. Ostrza ruszą za 60 sekund. Co robisz? Jeśli chcesz znaleźć pracę w Google albo w którejś z pozostałych liczących się korporacji, musisz mieć odpowiedź na to i wiele innych podobnych pytań.

William Poundstone w swojej książce Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google? prowadzi czytelnika przez zaskakujące rozwiązania dziesiątków najbardziej wymagających pytań zadawanych podczas rozmów o pracę. Książka zwraca uwagę na istotność kreatywnego myślenia, wskazuje sposoby na prześcignięcie konkurencji, opowiada, w jaki sposób Twój profil na Facebooku staje się odzwierciedleniem Ciebie samego, a także dotyka wielu innych, równie istotnych spraw.

Poundstone proponuje strategie, które pozwalają poradzić sobie z najbardziej stresującymi sytuacjami, odsłonić ukryte zamiary rekrutera, uratować skazaną na niepowodzenie rozmowę kwalifikacyjną. Energiczny i fascynujący styl Poundstone’a czyni z tej książki prawdziwą gratkę dla szukających pracy.
Publishers Weekly

Dzięki ogromnej liczbie łamigłówek książka zapewnia wyczerpujący wykaz wszelkich możliwych czynników, które koniecznie należy wziąć pod uwagę przy poszukiwaniu rozwiązań. Ich zrozumienie przyniesie natychmiastową korzyść – nie będziesz giął się pod złowrogim spojrzeniem potencjalnego pracodawcy.
New Scientist

Jeśli chcesz odnieść sukces na dzisiejszym rynku pracy, ta książka jest właśnie dla ciebie!

Wydawnictwo: Wydawnictwo SQN | Data wydania: kwiecień 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google?

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Czy jesteś wystarczająco bystry, żeby pracować w Google?

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej