Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Czytaliście „Wędrujący świat” Grzegorza Kołodki? Oto mamy nową książkę z jego bestsellerowego cyklu – Dokąd zmierza świat!

W tym przekonywującym dziele (Dokąd zmierza świat) prof. Grzegorz Kołodko łączy wiedzę akademicką z doświadczeniem wyniesionym z wybitnych dokonań w pracy w rządzie w kluczowych okresach polskich reform gospodarczych. Idąc poprzez wiele dziedzin i nigdy nie unikając spornych kwestii, napisał książkę, która wnosi ważny i przydatny wkład do literatury na tematy gospodarki, zmian społecznych i ładu światowego w XXI wieku.
Henry Kissinger – laureat pokojowej Nagrody Nobla

Profesor Grzegorz W. Kołodko to wielki intelektualista, polityk, teoretyk i praktyk oraz autor prac opublikowanych w aż dwudziestu sześciu językach. Jest najczęściej cytowanym na świecie polskim ekonomistą. Uznany autorytet w dziedzinie teorii i praktyki rozwoju społeczno-gospodarczego. Doktor honoris causa i Honorowy Profesor ośmiu zagranicznych uniwersytetów. W latach 1994-97 i 2002-03 był wicepremierem i ministrem finansów, realizując program postępowych reform i strategię szybkiego wzrostu. Odegrał znaczącą rolę w doprowadzeniu Polski do członkostwa w OECD oraz w integracji z Unią Europejską. W interdyscyplinarnych pracach pisze o długofalowych przekształceniach ekonomicznych i politycznych, kulturowych i demograficznych, technologicznych i ekologicznych, o czekającej nas przyszłości. Jego międzynarodowy bestseller „Wędrujący świat” ukazał się w dziesięciu językach. Członek Europejskiej Akademii Nauki, Kultury i Sztuki, wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego. Meloman, maratończyk i podróżnik, który spenetrował 160 krajów.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka | Data wydania: marzec 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Dokąd zmierza świat. Ekonomia polityczna przyszłości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej