Google Analytics w biznesie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Chcecie wiedzieć, jak myślą wasi klienci? Przeczytajcie książkę Martyny Zastrożnej Google Analytics w biznesie. Poradnik dla zaawansowanych.

Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy ogromne zmiany w sposobie, w jaki korzystamy z internetu. Dawniej, żeby znaleźć w internecie jakiś informacje, musieliśmy usiąść przy biurku, uruchomić komputer, a następnie modem i poczekać, aż się połączy. Dziś wystarczy, że sięgniemy do kieszeni i odblokujemy naszego smartfona. Mobilna rewolucja czyni każdego z nas ekspertem w wybranym temacie i to właściwie od ręki. Zanim dokonamy jakiegokolwiek zakupu, zasięgamy opinii na forum poświęconym produktowi, oglądamy prezentacje na YouTube, prosimy o rekomendację znajomych na portalach społecznościowych. Na koniec oczywiście porównujemy ceny i kupujemy produkt w sklepie, w którym jest najtaniej. Sprzedawcom nie jest łatwo w świecie Web 2.0, 3.0, a nawet 4.0!

W badaniach z 2012 roku przeprowadzonych przez Google i Shopper Sciences, zidentyfikowano aż trzy tysiące różnych ścieżek poszukiwania informacji! Oznacza to, że każdy użytkownik internetu korzysta z niego na swój indywidualny sposób. Czy to zła wiadomość dla dostawców produktów i usług? I tak, i nie. Na szczęście istnieją narzędzia, które potrafią odtworzyć i zanalizować ścieżki zakupowe klientów. Ich znajomość pozwala usystematyzować i wykorzystać tę wiedzę po to, by skuteczniej dotrzeć do osób naprawdę zainteresowanych naszymi produktami i usługami. Jednym z takich narzędzi jest Google Analytics. Dzięki tej książce będziesz w stanie wyciągnąć 120% z jego możliwości i zbudować przewagę nad konkurencją.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Google Analytics w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Google Analytics w biznesie

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej