Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

Książka Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie prezentuje świat „pandemicznej ekonomii” czyli nowej gospodarki uwolnionej od przeszkód w rozwoju, funkcjonującej ponad granicami państw oraz ponad podziałami religijnymi, klasowymi i majątkowymi. Zdaniem Toma Hayesa rozwój nowych technologii doprowadzi wkrótce do ogromnego cywilizacyjnego hiperskoku.

Książka inspiruje do zadawania pytań, rewiduje stare założenia i pomaga przemyśleć nowe modele biznesowe. Pozwala dzięki temu przygotować się do skuteczniejszego działania w środowisku zmuszającym producentów i konsumentów do nieustannej i wszechobecnej rywalizacji. Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie nie jest kolejną książką o przyszłości naszego świata. Autor dowodzi, że właśnie wkraczamy w erę wiecznego teraz, i zachęca, aby dołączyć do globalnej gospodarki. Jako prawdziwy guru z Doliny Krzemowej przewiduje, że w grze pozostaną tylko firmy przygotowane na nową dynamikę rynku. Tom Hayes wzywa do zerwania z bezpieczną rutyną i przestarzałym zestawem rozwiązań biznesowych i zachęca nas, aby wykorzystać hiperskok do szybkiego rozwoju firm.

Tom Hayes jest uznawany za prekursora nowego pokolenia internetowego oraz za jednego z najbardziej wpływowych menedżerów i blogerów w dziedzinie nowoczesnej technologii. Przez całe swoje życie zawodowe stara się zrozumieć pojawiające się trendy technologiczne, czy to pracując jako starszy specjalista ds. marketingu w Dolinie Krzemowej, czy wykonując kawał dobrej roboty dla Hewlett-Packard i Applied Materials. Obecnie także doradza firmom z całego świata, jak odnieść sukces w nowej gospodarce informacyjnej. W latach 90. XX wieku Hayes jako prezes i dyrektor wykonawczy współtworzył Joint Venture Silicon Valley – pionierską sieć biznesową, której przypisuje się decydujący wpływ na zdobycie przez Dolinę Krzemową pozycji lidera w dobie internetu.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.