Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

Książka Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie prezentuje świat „pandemicznej ekonomii” czyli nowej gospodarki uwolnionej od przeszkód w rozwoju, funkcjonującej ponad granicami państw oraz ponad podziałami religijnymi, klasowymi i majątkowymi. Zdaniem Toma Hayesa rozwój nowych technologii doprowadzi wkrótce do ogromnego cywilizacyjnego hiperskoku.

Książka inspiruje do zadawania pytań, rewiduje stare założenia i pomaga przemyśleć nowe modele biznesowe. Pozwala dzięki temu przygotować się do skuteczniejszego działania w środowisku zmuszającym producentów i konsumentów do nieustannej i wszechobecnej rywalizacji. Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie nie jest kolejną książką o przyszłości naszego świata. Autor dowodzi, że właśnie wkraczamy w erę wiecznego teraz, i zachęca, aby dołączyć do globalnej gospodarki. Jako prawdziwy guru z Doliny Krzemowej przewiduje, że w grze pozostaną tylko firmy przygotowane na nową dynamikę rynku. Tom Hayes wzywa do zerwania z bezpieczną rutyną i przestarzałym zestawem rozwiązań biznesowych i zachęca nas, aby wykorzystać hiperskok do szybkiego rozwoju firm.

Tom Hayes jest uznawany za prekursora nowego pokolenia internetowego oraz za jednego z najbardziej wpływowych menedżerów i blogerów w dziedzinie nowoczesnej technologii. Przez całe swoje życie zawodowe stara się zrozumieć pojawiające się trendy technologiczne, czy to pracując jako starszy specjalista ds. marketingu w Dolinie Krzemowej, czy wykonując kawał dobrej roboty dla Hewlett-Packard i Applied Materials. Obecnie także doradza firmom z całego świata, jak odnieść sukces w nowej gospodarce informacyjnej. W latach 90. XX wieku Hayes jako prezes i dyrektor wykonawczy współtworzył Joint Venture Silicon Valley – pionierską sieć biznesową, której przypisuje się decydujący wpływ na zdobycie przez Dolinę Krzemową pozycji lidera w dobie internetu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Hiperskok. Rewolucja internetowa w biznesie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej