,

Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera

Bez zadęcia, bez pouczania i bez branżowego żargonu. Tak powstała książka Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera. Na rynek trafiło właśnie jej drugie wydanie.

Ta praktyczna książka daje tym menedżerom i liderom, którzy nie mają na co dzień styczności z zagadnieniami finansowymi, możliwość nabrania pewności siebie w interpretacji danych liczbowych. Rozwinięcie inteligencji finansowej umożliwia im zrozumienie procesów, w których biorą udział, celów organizacji oraz swojego wpływu na ostateczny rezultat działań. Nic więc dziwnego, że od momentu publikacji książka stała się ulubionym podręcznikiem wszystkich osób, które muszą umieć poruszać się po świecie danych i analiz finansowych.

Jeśli poszukujesz informacji na temat finansów, podanej w jasny i przystępny sposób, drugie wydanie książki Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera będzie dla ciebie bezcennym przewodnikiem. Pomoże ci zdobyć konkretną wiedzę na temat posługiwania się rachunkiem wyników, bilansem i rachunkiem przepływu środków pieniężnych. Wyjaśni także, dlaczego te liczby są tak istotne. Dodatkowo dostarczy ci aktualnych danych w takich kwestiach, jak oddziaływanie kryzysu finansowego na biznes i zwrot z inwestycji, oraz poszerzy twoją świadomość finansową i rachunkową.

Nie bój się zagadnień finansowych, niech to one boją się ciebie!

Karen Berman i Joe Knight są założycielami Business Literacy Institute z siedzibą w Los Angeles. Szkolą menedżerów i liderów takich organizacji, jak Electronic Arts, Goodrich, Gulfstream czy Visa. Wielokrotnie wypowiadali się w mediach, w tym między innymi dla „Wall Street Journal”, „Inc.” i businessweek.com. Więcej informacji znajdziesz na stronie financialintelligencebook.com.

 

Kategoria: Książki o finansach

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Inteligencja finansowa. Co kryją liczby. Przewodnik menedżera

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej