,

Inteligencja interpersonalna

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książką Inteligencja interpersonalna jest lekturą, którą powinien przeczytać każdy, kto pragnie rozwijać i umacniać swoje relacje w życiu zawodowym i osobistym.

Wszyscy w jakiś sposób ze sobą współpracujemy. Każdy z nas praktyczne bez przerwy ma do czynienia z innymi osobami. Dlatego warto więc sięgnąć po korzyści ukryte w lekcjach tego niezwykle praktycznego poradnika. Autorzy – Mel Silberman i Freda Hansburg – odkrywają przed nami tajniki ośmiu kluczowych umiejętności, które składają się na naszą inteligencję interpersonalną. Proponują oni również skuteczne działania, pomocne w radzeniu sobie w kontaktach międzyludzkich – z przełożonym, współpracownikami, współmałżonkiem, krewnymi oraz przyjaciółmi.

Książka Inteligencja interpersonalna. Jak utrzymywać mądre relacje z innymi zawiera szereg praktycznych przykłady oraz twórcze ćwiczenia, a także dostarcza nam narzędzi do ich wykonania. Pomaga nam tworzyć zdrowe relacje i więzi, uczy jak się porozumiewać z innymi, jak prawidłowo odpowiadać na potrzeby otoczenia, a jednocześnie proponować to, co sami mamy do zaoferowania.

Wydawnictwo: Studio Emka | Data wydania: wrzesień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Inteligencja interpersonalna

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Inteligencja interpersonalna

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej