Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych

jak-dbac-o-wizerunek-w-mediach-spolecznosciowych
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Tomasza Reicha Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych? to pozycja wyjątkowa. W jednym miejscu znajdziesz praktyczne informacje o wszystkich platformach social media, oparte przede wszystkim na realnych przykładach.

Personal branding to dzisiaj nie tylko domena freelancerów czy blogerów. O swój wizerunek powinien zadbać każdy, niezależnie od branży, wykonywanego zawodu czy poziomu kompetencji. Jak wiadomo, główne źródło informacji o nas samych to media społecznościowe. To niesamowicie silne narzędzie – można w krótkim czasie wiele zyskać, ale równie bardzo szybko można stracić swoje dobrej imię. Jeśli chcesz budować swoją pozycję eksperta w branży, zastanawiasz się nad zmianą pracy, albo po prostu bardzo lubisz swoją pracę i nie chcesz jej stracić, koniecznie musisz przeczytać tę książkę.

Z książki Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych? dowiesz się między innymi dlaczego i jak należy stosować zasady netykiety, czym jest pierwszy raz w social mediach (czyli jak nawiązać kontakt), kiedy komentowanie to już hejtowanie, dlaczego zaproszenie od Beyonce czy Keanu Reeves’a to niekoniecznie wyróżnienie, jak opowiedzieć historię… snapując, a także ile prawdy jest w stwierdzeniu „jeśli nie jesteś w sieci nie żyjesz”.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej