Jak zaoszczędzić godzinę dziennie?

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Brakuje wam ciągle czasu? Wieczorami kładziecie się zbyt późno, a każdy ranek jest jak Wielka Pardubicka? Marzycie o chociaż jednej dodatkowej godzinie dziennie?

Doba niestety nie jest z gumy, ale dzięki wprowadzeniu sprawnej organizacji dnia można odzyskać nawet 60 minut, w ciągu których zrobisz to, na co tylko będziesz mieć ochotę. Michael Heppell w swoje książce Jak zaoszczędzić godzinę dziennie? przedstawia nam, jak szybko i sprawnie zwalczyć chęć odkładania na później wszystkiego co mamy właśnie do zrobienia, jak podejmować lepsze i szybsze decyzje, jak radzić sobie z tak zwanymi „wysysaczami czasu” i „przeszkadzajkami”. Z książki dowiemy się również jak uprościć wszystkie czynności, które wykonujemy. Autor podpowie nam także w jaki sposób zorganizować i umiejętnie ustalać priorytet zadań oraz jak znaleźć kilka dłuższych chwil, by spotkać się z bliskimi.

Michael Heppell – jeden z najpopularniejszych brytyjskich trenerów motywacyjnych. Napisał dwie książki, które w krótkim czasie stały się bestsellerami: How to Be Brilliant oraz Brilliant Life. W jego seminariach i warsztatach wzięły udział tysiące ludzi, skorzystały z nich też setki firm w całej Europie.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: grudzień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak zaoszczędzić godzinę dziennie?

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak zaoszczędzić godzinę dziennie?

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej