,

Łowcy milionów

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Nie lubią o sobie mówić, wolą pozostawać w cieniu. Zrobili jednak wyjątek i udzielili ciekawego wywiadu. Zwycięzcy konkursu „Przedsiębiorca roku” w książce Łowcy milionów zdradzają swoją receptę na sukces. Co ich łączy? Jakie popełnili błędy? Co może napędzać człowieka gdy ma już na koncie miliony jeśli nie setki milionów? Tego wszystkiego dowiecie się z książki Piotra Miączyńskiego i Leszka Kostrzewskiego.

Dziesięciu zwycięzców wybranych spośród pół tysiąca największych polskich firm. Dziesięciu wielkich łowców. Do tej pory nie udzielali podobnych wywiadów. Książka Łowcy milionów to praktyczna szkoła biznesu, która w kilka godzin pozwala zrozumieć w jaki sposób myślą ci którzy odnieśli największy sukces. Tłumaczą że trzeba uwielbia to co się robi, bo inaczej będzie się to robić źle. Tłumaczą że przy budowie dzieła życia trzeba jednak twardo stać na ziemi. A czasem jeśli trzeba nawet poświęcić pół firmy aby uratować całą i zbudować ją na nowo silniejszą. Pamiętając przy tym, że biznes to nie tylko cyfry. To ludzie.

Sylwetki dziesięciu łowców: Macieja Dudy, Ryszarda Florka, Marcina Iwińskiego, Krzysztofa Pawińskiego, Piotra Mikruta, Dariusza Miłka, Krzysztofa Pawłowskiego, Ewalda Rabena, Zbigniewa Sosnowskiego, Tadeusza Winkowskiego.

Wydawnictwo: Agora | Data wydania: styczeń 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Łowcy milionów

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Łowcy milionów

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej