,

Myślenie wizualne w biznesie

myslenie-wizualne-w-biznesie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Występujesz publicznie, robisz wiele prezentacji, prowadzisz spotkania biznesowe, jesteś coachem, mówcą, a może studentem, który dużo notuje? Książka Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować jest właśnie dla ciebie. Uchwyć swoje myślenie wizualnie, naucz się jaśniej przedstawiać najważniejsze informacje.

Karolina Jóźwik, Szymon Zwoliński w swoje książce Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować pokazują nam, w jaki sposób włączyć techniki wizualizacji rysunkowej w proces tworzenia notatek i prezentacji – niezależnie od naszych umiejętności artystycznych. Po lekturze książki nie będziemy obawiać się przedstawiania na rysunku ludzi czy prostych obiektów. Podręcznik krok po kroku wyjaśnia praktyczne techniki wizualnych notatek sporządzanych we własnym tempie, jak również w czasie rzeczywistym podczas spotkań i szkoleń.

Kompleksowa formuła przeprowadzi cię przez cały alfabet myślenia wizualnego. Od rysowanie ludzi poprzez techniki pisania, podkreślanie treści, ikony biznesowe, podstawy wizualizacji danych po gotowe szablony i schematy planowania przestrzeni.

Karolina Jóźwik jest Certyfikowanym Trenerem Biznesu z zakresu sprzedaży i rysunku biznesowego. Ekspert z zakresu komunikacji z klientem i metod pozyskiwania klientów na rynku. Na swoich szkoleniach uczy umiejętności wykorzystania rysunku jako elementu wspierającego procesy sprzedażowe.

Szymon Zwoliński to ekspert z zakresu optymalizacji procesów biznesowych i podnoszenia efektywności sprzedaży. Pasjonat zarządzania wizualnego i eksperymentowania. Prowadzi szkolenia z zakresu Lean Management, rozwiązywania problemów, sprzedaży i zastosowania rysunku w biznesie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Myślenie wizualne w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Myślenie wizualne w biznesie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej