Niezwykłe początki znanych firm

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się, jakie były niezwykłe początki znanych firm? Jak powstawały wielkie i znane dzisiaj korporacje?

Książka Sergiusza Prokurata przybliża nam historię powstania marek takich firm, jak Kodak, Coca-Cola, Gillette, Wrigley, Cadbury, H.J.Heinz, Johnson&Johnson, J.P. Morgan czy L’Oreal. Tłumaczy nam również, w jaki sposób stały się rozpoznawalne na całym świecie. Nazwiska właścicieli tych firm są symbolem gigantycznych korporacji. Należy pamiętać jednak, że tworzyli je ludzie z krwi i kości, z własnymi problemami i marzeniami. Sukces wymaga wielu wyrzeczeń, o czym sami się przekonali.

W książce Niezwykłe początki znanych firm autor porusza także temat historii innowacji. Pokazuje, skąd się wzięły takie produkty, jak aparat fotograficzny, coca-cola, maszynka do golenia, guma do żucia, czekolada, ketchup, lakier do włosów, nowoczesne finanse czy produkty, które przyczyniły się do zwycięstwa czystości nad brudem. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić życie bez nich, a jednak kiedyś ich nie było.

wykładowca w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej (WSGE), gdzie prowadzi zajęcia z pograniczna nauk ekonomicznych oraz praktycznych metod zarządzania. Wykłada także na Universidad de Jaume I w Castellon w Hiszpanii oraz studiach MBA organizowanych przez ISG Paris i EUE. Jest ekspertem i Dyrektorem Centrum Studiów Polska Azja (CSPA). Zajmuje się w nim Azją Południowo-Wschodnią (w tym m.in. Indonezją, Malezją i innymi krajami azjatyckimi).

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Niezwykłe początki znanych firm

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.