Niezwykłe początki znanych firm

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się, jakie były niezwykłe początki znanych firm? Jak powstawały wielkie i znane dzisiaj korporacje?

Książka Sergiusza Prokurata przybliża nam historię powstania marek takich firm, jak Kodak, Coca-Cola, Gillette, Wrigley, Cadbury, H.J.Heinz, Johnson&Johnson, J.P. Morgan czy L’Oreal. Tłumaczy nam również, w jaki sposób stały się rozpoznawalne na całym świecie. Nazwiska właścicieli tych firm są symbolem gigantycznych korporacji. Należy pamiętać jednak, że tworzyli je ludzie z krwi i kości, z własnymi problemami i marzeniami. Sukces wymaga wielu wyrzeczeń, o czym sami się przekonali.

W książce Niezwykłe początki znanych firm autor porusza także temat historii innowacji. Pokazuje, skąd się wzięły takie produkty, jak aparat fotograficzny, coca-cola, maszynka do golenia, guma do żucia, czekolada, ketchup, lakier do włosów, nowoczesne finanse czy produkty, które przyczyniły się do zwycięstwa czystości nad brudem. Dzisiaj trudno sobie wyobrazić życie bez nich, a jednak kiedyś ich nie było.

wykładowca w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej (WSGE), gdzie prowadzi zajęcia z pograniczna nauk ekonomicznych oraz praktycznych metod zarządzania. Wykłada także na Universidad de Jaume I w Castellon w Hiszpanii oraz studiach MBA organizowanych przez ISG Paris i EUE. Jest ekspertem i Dyrektorem Centrum Studiów Polska Azja (CSPA). Zajmuje się w nim Azją Południowo-Wschodnią (w tym m.in. Indonezją, Malezją i innymi krajami azjatyckimi).

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Niezwykłe początki znanych firm

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Niezwykłe początki znanych firm

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej