Opowieści w marketingu

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Opowieści w marketingu Jacka Szlaka to pozycja, w której znajdziemy wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań, przykładów wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingu narracyjnego. Autor porusza wiele aspektów budowania świata narracji.

Budowanie trwałych relacji poprzez tworzenie wartości to w dzisiejszych czasach podstawa działania każdej marki, która pragnie skraść serca konsumentów. W jaki sposób zrobić, żeby klienci chcieli podążać za naszą marką i dzielić się nią z innymi? Odpowiedź jest prosta. Twórz opowieści i opowiadaj o swojej marce! Jakich więc narzędzi i technik należy użyć, aby robić to skutecznie, żeby klienci stawali się wiernymi przyjaciółmi Twojej marki na dobre i na złe?

W książce Opowieści w marketingu znajduje się wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań i przykładów wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingu narracyjnego. Jacek Szlak porusza różne aspekty budowania świata narracji. Przekaz musi docierać wieloma kanałami, być transmedialny w pełnym tego słowa znaczeniu: wykorzystywać media w charakterystyczny dla nich sposób, budując z nich, jak z mozaiki, pełny obraz budzący głębokie emocje i wyzwalający potrzebę określonych działań.

Książka została podzielona na 4 części, które stanowią trzon wszelkich działań marketingu narracyjnego, czyli content marketing, storytelling, media relations i marketing wirusowy. Znajdziemy tu wiele praktycznych wskazówek popartych konkretnymi case studies, przykładami z Polski i zagranicy.

W swojej książce Jacek Szlak pokazuje nam, jak umiejętnie i z wyczuciem wykorzystać real-time marketing oraz w jaki sposób stosować reguły storytellingu zgodnie ze sztuką budowania opowieści. Z książki dowiemy się także czy reklama natywna ma sens, czy content marketing jest zagrożeniem dla mediów, a także dlaczego marketing wirusowy to niezwykle potężne narzędzie, które może przynieść ogromny sukces, ale również zapędzić markę w kozi róg.

Jacek Szlak jest redaktorem naczelnym portalu Marketing przy Kawie. Filozof z wykształcenia (UJ, filozofia analityczna i kognitywistyka), od 1997 roku zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 roku prowadzi portal Marketing przy Kawie, popularyzując wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi i trendów marketingowych. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej i content marketingu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Opowieści w marketingu

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.