Opowieści w marketingu

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Opowieści w marketingu Jacka Szlaka to pozycja, w której znajdziemy wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań, przykładów wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingu narracyjnego. Autor porusza wiele aspektów budowania świata narracji.

Budowanie trwałych relacji poprzez tworzenie wartości to w dzisiejszych czasach podstawa działania każdej marki, która pragnie skraść serca konsumentów. W jaki sposób zrobić, żeby klienci chcieli podążać za naszą marką i dzielić się nią z innymi? Odpowiedź jest prosta. Twórz opowieści i opowiadaj o swojej marce! Jakich więc narzędzi i technik należy użyć, aby robić to skutecznie, żeby klienci stawali się wiernymi przyjaciółmi Twojej marki na dobre i na złe?

W książce Opowieści w marketingu znajduje się wiele inspiracji, ciekawych rozwiązań i przykładów wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingu narracyjnego. Jacek Szlak porusza różne aspekty budowania świata narracji. Przekaz musi docierać wieloma kanałami, być transmedialny w pełnym tego słowa znaczeniu: wykorzystywać media w charakterystyczny dla nich sposób, budując z nich, jak z mozaiki, pełny obraz budzący głębokie emocje i wyzwalający potrzebę określonych działań.

Książka została podzielona na 4 części, które stanowią trzon wszelkich działań marketingu narracyjnego, czyli content marketing, storytelling, media relations i marketing wirusowy. Znajdziemy tu wiele praktycznych wskazówek popartych konkretnymi case studies, przykładami z Polski i zagranicy.

W swojej książce Jacek Szlak pokazuje nam, jak umiejętnie i z wyczuciem wykorzystać real-time marketing oraz w jaki sposób stosować reguły storytellingu zgodnie ze sztuką budowania opowieści. Z książki dowiemy się także czy reklama natywna ma sens, czy content marketing jest zagrożeniem dla mediów, a także dlaczego marketing wirusowy to niezwykle potężne narzędzie, które może przynieść ogromny sukces, ale również zapędzić markę w kozi róg.

Jacek Szlak jest redaktorem naczelnym portalu Marketing przy Kawie. Filozof z wykształcenia (UJ, filozofia analityczna i kognitywistyka), od 1997 roku zajmuje się marketingiem zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej. Od 2003 roku prowadzi portal Marketing przy Kawie, popularyzując wiedzę na temat nowoczesnych narzędzi i trendów marketingowych. Publicysta zajmujący się komunikacją marketingową i sztuką reklamy. Obserwator nowych zjawisk w kulturze masowej, marketingu i nowych mediach. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu reklamy internetowej i content marketingu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Opowieści w marketingu

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Opowieści w marketingu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej