Pełną parą!

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się jak odkryć ogromne pokłady energii w każdym pracowniku? Odpowiedź znajdziecie w poradniku Pełną parą! Briana Tracy – mistrza motywacji.

Zadanie każdego menedżera polega na tym, aby osiągnąć jak największy zwrot z fizycznych, emocjonalnych oraz intelektualnych wysiłków swoich pracowników. W tym przypadku nie chodzi jednak o zwrot z inwestycji, ale o zwrot z energii. W swojej świetnej książce Brian Tracy pokazuje, w jaki sposób rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków naszego zespołu. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych, formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań, jakie należy podejmować lub których nie należy podejmować, aby motywować pracowników do wybitnych osiągnięć.

Książka Pełną parą! zawiera liczne sprawdzone oraz skuteczne pomysły i strategie, dzięki którym możemy dowiedzieć się jak stworzyć atmosferę pracy opartą na zaufaniu, jak wyzbyć się obaw, które powstrzymują ludzi przed podejmowaniem działania, jak wyznaczać precyzyjne cele i założenia, jak wyzwolić potencjał poszczególnych osób, jak motywować i inspirować pracowników do dokonań, które wydawały im się nieosiągalne. Dowiemy się również w jaki sposób aktywować tak zwany „czynnik X” w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności pracowników oraz jak wyrażać uznanie, nagradzać i wzmacniać pozytywne zachowania, by ludzi wkładali jeszcze większą energię w działanie.

Brian Tracy to jeden z najwybitniejszych prelegentów i autorytetów dzisiejszego świata biznesu. Przemawiał chyba w każdym większym mieście w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w 58 innych krajach. Każdego roku zwraca się ze swoim przesłaniem do 250 tysięcy osób na całym świecie. Napisał 50 książek i opracował ponad 500 programów audio i wideo poświęconych zapadniom zarządzania, motywacji oraz sukcesu osobistego. Jest prezesem Brian Tracy International, a także Business Growth Strategies, jednego z najlepiej znanych portali internetowych poświęconych edukacji biznesowej. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: wrzesień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Pełną parą!

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Pełną parą!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej