Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się jak odkryć ogromne pokłady energii w każdym pracowniku? Odpowiedź znajdziecie w poradniku Pełną parą! Briana Tracy – mistrza motywacji.

Zadanie każdego menedżera polega na tym, aby osiągnąć jak największy zwrot z fizycznych, emocjonalnych oraz intelektualnych wysiłków swoich pracowników. W tym przypadku nie chodzi jednak o zwrot z inwestycji, ale o zwrot z energii. W swojej świetnej książce Brian Tracy pokazuje, w jaki sposób rozbudzić gwiazdorski potencjał w każdym z członków naszego zespołu. Odwołując się do wieloletnich badań i tysięcy godzin przepracowanych nad maksymalizacją wyników osobistych i organizacyjnych, formułuje proste i zwięzłe wskazówki dotyczące działań, jakie należy podejmować lub których nie należy podejmować, aby motywować pracowników do wybitnych osiągnięć.

Książka Pełną parą! zawiera liczne sprawdzone oraz skuteczne pomysły i strategie, dzięki którym możemy dowiedzieć się jak stworzyć atmosferę pracy opartą na zaufaniu, jak wyzbyć się obaw, które powstrzymują ludzi przed podejmowaniem działania, jak wyznaczać precyzyjne cele i założenia, jak wyzwolić potencjał poszczególnych osób, jak motywować i inspirować pracowników do dokonań, które wydawały im się nieosiągalne. Dowiemy się również w jaki sposób aktywować tak zwany „czynnik X” w celu osiągnięcia maksymalnej produktywności pracowników oraz jak wyrażać uznanie, nagradzać i wzmacniać pozytywne zachowania, by ludzi wkładali jeszcze większą energię w działanie.

Brian Tracy to jeden z najwybitniejszych prelegentów i autorytetów dzisiejszego świata biznesu. Przemawiał chyba w każdym większym mieście w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w 58 innych krajach. Każdego roku zwraca się ze swoim przesłaniem do 250 tysięcy osób na całym świecie. Napisał 50 książek i opracował ponad 500 programów audio i wideo poświęconych zapadniom zarządzania, motywacji oraz sukcesu osobistego. Jest prezesem Brian Tracy International, a także Business Growth Strategies, jednego z najlepiej znanych portali internetowych poświęconych edukacji biznesowej. Mieszka w Solana Beach w Kalifornii.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: wrzesień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Pełną parą!

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.