,

Pomarańczowa rewolucja w biznesie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Badania pokazują, że tylko 20 procent zespołów zbliża się do pełnego wykorzystywania własnego potencjału. Zastanawiasz się w jaki sposób twój zespół może znaleźć się w tym nielicznym gronie?

Autorzy książki „Pomarańczowa rewolucja w biznesie” na podstawie danych zgromadzonych podczas wywiadów, w których udział wzięło 350 000 osób, a także na podstawie niezwykłych analiz wyjątkowych zespołów funkcjonujących w najlepszych firmach, takich jak Zappos.com, Pepsi Beverages Company czy Madison Square Garden, zidentyfikowali kluczowe cechy, którymi charakteryzują się członkowie przełomowych zespołów. Wskazali również zbiór zasad, jakie obowiązują w najwybitniejszych zespołach, zasad, które kształtują kulturę pozytywnej pracy zespołowej i umożliwiają osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

Odwołując się do licznych historii, które zostały zaczerpnięte ze zgromadzonych materiałów, autorzy szczegółowo wyjaśniają, w jaki sposób funkcjonują badane przez nich najwybitniejsze zespoły. Wskazują przy tym, że menedżer może doprowadzić do przekształcenia swojego zespołu w grupę wybitnych pracowników, zabiegając między innymi o większą precyzję w wyznaczaniu celów, większe zaufanie wśród członków zespołu, bardziej otwarty i szczery dialog oraz większe poczucie odpowiedzialności wśród wszystkich członków zespołu. Niezwykłe historie o funkcjonowaniu efektywnych zespołów stanowią prosty opis kroków, jakie należy podjąć, żeby wprowadzić swój zespół na wyższy poziom przełomowych osiągnięć, aby rozpalić w nim pasję i wizję niezbędną do przeprowadzenia pomarańczowej rewolucji.

Adrian Gostick jest współautorem przełożonej na język polski Zasady marchewki (The Carrot Principle) oraz The Daily Carrot Principle. Obie książki znalazły się na liście bestsellerów „New York Timesa” i trafiły na rynki ponad pięćdziesięciu krajów świata. Gostick należy również do grona liderów firmy O.C. Tanner Company, prowadzącej działalność wydawniczą i szkoleniową w obszarze zaangażowania pracowników. Więcej informacji o jego osobie znaleźć można na stronie AdrianGostick.com.

Chester Elton jest współautorem marchewkowych bestsellerów, popularnym prelegentem specjalizującym się w tematyce motywacji oraz wpływowym ekspertem w dziedzinie globalnych trendów na rynku pracy. Jest wiodącym konsultantem i badaczem firmy O.C. Tanner w dziedzinie zaangażowania pracowników, współpracuje z licznymi klientami z listy Fortune 100. Zaprasza na stronę ChesterElton.com.

Wydawnictwo: Studio Emka | Data wydania: Styczeń 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Pomarańczowa rewolucja w biznesie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Pomarańczowa rewolucja w biznesie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej