,

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesuWierzycie, że sukces rodzi się w myślach? Autorzy książki Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu tak właśnie uważają.

Napoleon Hill i W. Clement Stone próbują nas przekonać, żeby nie czekać na cud, nie liczyć na szczęśliwe przypadki! Twierdzą, że każdy z nas ma w sobie niesamowity potencjał, a jedyny problem to czy potrafimy go przekuć w sukces. Jeśli naprawdę ktoś chce zmienić swoje życie na lepsze i wie, że nie ma drogi na skróty, a trwałe zmiany wymagają intelektualnego wysiłku oraz czasu, ta książka będzie dla niego prawdziwym objawieniem. Wystarczy odpowiednie nastawienie i wszystko stanie się zadziwiająco proste, a niesamowite rzeczy zaczną się dziać każdego dnia.

Przełóżmy swoją zdolność do kreatywnego myślenia, wiedzę, talent, energię oraz osobowość na karierę zawodową, majątek i osobiste szczęście. Jeśli tylko na to pozwolimy, ten przewodnik po realizacji marzeń i osiąganiu życiowych celów wyjaśni nam, jak to zrobić, i zmotywuje do działania. Będzie nam wskazywał drogę, odkryje to, co w nas najlepsze, i wesprze w podejmowaniu trafnych decyzji.

Twój sukces zależy od Ciebie!

Napoleon Hill był amerykańskim pisarzem, prekursorem nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego jako literatura osobistego sukcesu. Jego najsławniejsze dzieło „Myśl i bogać się” jest jednym z bestsellerów wszech czasów. Prace Hilla poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odnoszeniu życiowego sukcesu. Jego książki cieszą się niesłabnącą popularnością i nadal sprzedają się w milionach egzemplarzy.

W. Clement Stone wykorzystał zasady zawarte w książce Napoleona Hilla „Myśl i bogać się” i zbudował dzięki nim wartą miliony dolarów firmę ubezpieczeniową.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej