,

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Pozytywne myślenie kluczem do sukcesuWierzycie, że sukces rodzi się w myślach? Autorzy książki Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu tak właśnie uważają.

Napoleon Hill i W. Clement Stone próbują nas przekonać, żeby nie czekać na cud, nie liczyć na szczęśliwe przypadki! Twierdzą, że każdy z nas ma w sobie niesamowity potencjał, a jedyny problem to czy potrafimy go przekuć w sukces. Jeśli naprawdę ktoś chce zmienić swoje życie na lepsze i wie, że nie ma drogi na skróty, a trwałe zmiany wymagają intelektualnego wysiłku oraz czasu, ta książka będzie dla niego prawdziwym objawieniem. Wystarczy odpowiednie nastawienie i wszystko stanie się zadziwiająco proste, a niesamowite rzeczy zaczną się dziać każdego dnia.

Przełóżmy swoją zdolność do kreatywnego myślenia, wiedzę, talent, energię oraz osobowość na karierę zawodową, majątek i osobiste szczęście. Jeśli tylko na to pozwolimy, ten przewodnik po realizacji marzeń i osiąganiu życiowych celów wyjaśni nam, jak to zrobić, i zmotywuje do działania. Będzie nam wskazywał drogę, odkryje to, co w nas najlepsze, i wesprze w podejmowaniu trafnych decyzji.

Twój sukces zależy od Ciebie!

Napoleon Hill był amerykańskim pisarzem, prekursorem nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego jako literatura osobistego sukcesu. Jego najsławniejsze dzieło „Myśl i bogać się” jest jednym z bestsellerów wszech czasów. Prace Hilla poświęcone były badaniu mocy własnych przekonań i ich roli w odnoszeniu życiowego sukcesu. Jego książki cieszą się niesłabnącą popularnością i nadal sprzedają się w milionach egzemplarzy.

W. Clement Stone wykorzystał zasady zawarte w książce Napoleona Hilla „Myśl i bogać się” i zbudował dzięki nim wartą miliony dolarów firmę ubezpieczeniową.

Doceń naszą pracę

Jeżeli spodobała się Tobie ta recenzja, możesz nasz docenić ofiarując nam drobny napiwek. Z góry dziękujemy 🙌

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.