Przedsiębiorczość zdyscyplinowana

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Świetny pomysł na biznes to dopiero początek długiej drogi do sukcesu. Aby przekuć ideę w praktykę, potrzebujesz pasji i umiejętności. Pasję na pewno już masz, teraz pora na zdobycie kwalifikacji, które każdy zdyscyplinowany przedsiębiorca musi posiadać, by odnieść sukces. Tutaj z pomocą przychodzi książka Przedsiębiorczość zdyscyplinowana.

Przedsiębiorczość zdyscyplinowana to praktyczny przewodnik, który pozwoli nam spojrzeć kompleksowo na proces wprowadzania produktu lub usługi na rynek. Lista kolejnych kroków, które należy podjąć, nie tylko znacznie zwiększy nasze szanse na udany debiut, ale też pomoże wskazać umiejętności potrzebne całemu teamowi — zwłaszcza w kluczowym, wczesnym okresie życia firmy. Prezentowany tutaj model pozwoli nieustraszonym przedsiębiorcom szybko i skutecznie wypracować najlepsze rozwiązania. Czy jest to nasze pierwsze czy kolejne przedsięwzięcie, w tej książce znajdziemy narzędzia, które pomogą nam stworzyć coś, co ludzie zechcą kupić i czego będą potrzebować — a to zaprowadzi nas prosto do finansowego sukcesu.

Bill Aulet – dyrektor zarządzający Martin Trust Center przy MIT Entrepreneurship, a także starszy wykładowca w Sloan School of Management przy MIT. Zanim podjął pracę na MIT, przez 25 lat gromadził doświadczenia biznesowe. Najpierw pracował w IBM-ie, a potem powoływał do życia kolejne przedsiębiorstwa. Stworzył i prowadził takie firmy, jak Cambridge Decision Dynamics oraz SensAble Technologies. Pracuje na całym świecie z przedsiębiorcami, małymi i dużymi firmami oraz rządami i promuje wśród swoich klientów ideę przedsiębiorczości opartej na innowacjach.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Przedsiębiorczość zdyscyplinowana

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Przedsiębiorczość zdyscyplinowana

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej