Przedsiębiorczość zorganizowana

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Dlaczego wspaniały startup nie zarabia i nie działa globalnie? Do czego są potrzebni inwestorzy? A może wcale nie są? Odpowiedzi na te i inne nurtujące pytania znajdziemy w Przedsiębiorczość zorganizowana. Startupy, inwestorzy, pieniądze Arka Skuzy.

Nasi młodzi rodacy są niezwykle zdolni. Polscy programiści rokrocznie wygrywają konkursy o światowym zasięgu. Niemal codziennie słyszymy o kolejnym polskim genialnym wynalazku. Jak grzyby po deszczu wyrastają niewielkie, dynamiczne firmy, prowadzone przez dwudziesto i trzydziestolatków, którzy w kilkuosobowych zespołach pracują nad udoskonaleniem wymyślonej przez siebie idei. Tworzą startupy i całe serce, czas oraz pieniądze wkładają w ich rozwój. Jednak zwykle niestety zapominają o tym, że nie wystarczy dobry pomysł — trzeba go jeszcze dobrze sprzedać!

Arek Skuza wie, czym różni się genialny pomysł na biznes od zyskownego. Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału dla swoich firm w procesach inwestycyjnych. Jest także ekspertem od startupów i pomaga przedsiębiorcom działać na rynkach międzynarodowych. Zna rynek firm prowadzonych przez młodych przedsiębiorców w Polsce i USA. Teraz dzieli się z nami swoją wiedzą. Z jego książki dowiemy się między innymi, co powoduje, że polskiemu przedsiębiorcy trudno przebić się na rynkach zagranicznych, gdzie leżą źródła kapitału inwestycyjnego oraz czy możliwe jest prowadzenie firmy opartej tylko na technologii, z pominięciem sprzedaży i marketingu.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Przedsiębiorczość zorganizowana

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Przedsiębiorczość zorganizowana

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej