Rewolucja social media

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Michała Sadowskiego – autora książki Rewolucja Social Media – nie trzeba specjalnie przedstawiać. Współzałożyciel firmy Brand24.pl, aktywny bloger, a teraz także i pisarz.

Jeżeli zastanawiacie się co oznaczają takie terminy, jak Social Media ROI, Monitoring marki czy Social Business, koniecznie musicie sięgnąć po książkę Rewolucja Social Media!

Krajobraz po zmianach, które dokonały się za sprawą mediów społecznościowych, prezentuje się obiecująco i niepokojąco zarazem. Świat social media skupia już wokół siebie ponad miliard ludzi na całym świecie. Co trzeci mieszkaniec naszego globu dzieli się wrażeniami dotyczącymi konkretnych marek. Tej niewątpliwej rewolucji towarzyszy zmiana najskuteczniejszych narzędzi i kanałów dotarcia do klienta. Modyfikacji uległ również sposób utrzymywania relacji. Pojawiły się nowe sposoby mierzenia efektywności przekazu reklamowego. Dialog z klientem online stał się ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystkim rządzi obecnie wszechwładny konsument, którego jeden wpis może decydować o losach dużych i małych marek czy produktów.

Michał Sadowski – założyciel Brand24.pl, firmy zajmującej się monitoringiem internetu. Współtwórca popularnych serwisów, odwiedzanych każdego miesiąca przez miliony polskich internautów. Grafik, programista, marketer. Bloger i komentator zjawisk związanych z internetem. Wielokrotny prelegent i panelista na największych polskich konferencjach branżowych. Laureat Aulerów 2012, konkursu na najlepszą nową spółkę technologiczną centralnej Europy.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: grudzień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Rewolucja social media

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Rewolucja social media

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej