Rzuć na to okiem. Rewelacyjne sposoby na szybkie czytanie

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Chcesz czytać szybciej i efektywniej, a dodatkowo być przy tym bardziej skoncentrowanym? Na początek sięgnij po książkę Rzuć na to okiem. Rewelacyjne sposoby na szybkie czytanie Pawła Rudzkiego. Zostań mistrzem szybkiego czytania!

Współczesny świat nieustannie wymaga od nas zwiększania tempa naszego życia. Mamy coraz więcej obowiązków, więcej nauki, krótsze terminy i wciąż za mało czasu. Jednocześnie stale musimy przetwarzać gigantyczne ilości informacji. Trudno się w tym odnaleźć, ale istnieje pewien sprytny sposób na oszczędzenie całkiem sporej ilości czasu przy jednoczesnym zwiększeniu efektywności własnych działań. Tym sposobem jest oczywiście szybkie czytanie! Myślisz, że to niepoważne? Że szybkie czytanie wyklucza zrozumienie? Że ta umiejętność do niczego praktycznego się nie przyda? Spróbuj, a zobaczysz, jak fenomenalne efekty możesz osiągnąć w kilka tygodni!

Drugie wydanie książki Pawła Rudzkiego pozwoli ci zrozumieć zasady, na jakich opiera się szybkie czytanie, i rozpocząć regularne ćwiczenia. Zdziwisz się, jak błyskawicznie nastąpi radykalna zmiana. Twój mózg i Twoje oczy przyzwyczają się do nowych warunków, a efektywność czytania, czyli iloczyn szybkości i zrozumienia, poszybuje w górę. Zawarte tu ćwiczenia są proste i zabawne, a także inspirujące. Sprawdź, jak poszerzyć pole widzenia, udoskonalić rozumienie i zwiększyć koncentrację na tekście. Dowiedz się, jak relaksować oczy, poprawić pamięć krótkookresową i nauczyć się czytać selektywnie.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Rzuć na to okiem. Rewelacyjne sposoby na szybkie czytanie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Rzuć na to okiem. Rewelacyjne sposoby na szybkie czytanie

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej