Sekrety Apple’a

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

O Stevie Jobsie – wielkim wizjonerze i innowatorze – wiemy już niemal wszystko. Teraz czas poznać prawdę o firmie Apple.

Przez wiele lat był ukryty za plecami legendarnego Jobsa. Teraz Tim Cook stoi na czele Apple’a i zazdrośnie strzeże sekretów firmy. Mówi wprost: „Nie chcę, żeby ktokolwiek poznał naszą magię, bo nie chcę, żeby ją skopiował”. Reporter Adam Lashinsky zdołał jednak przedrzeć się przez mur milczenia otaczający tę wielką korporację. Przeprowadził dziesiątki rozmów z ludźmi związanymi z firmą, dotarł do unikatowej wiedzy o najcenniejszej marce świata i postanowił się nią podzielić z czytelnikami.

Adam Lashinsky w swojej książce Sekrety Apple’a pokazuje między innymi, w jaki sposób firma poradziła sobie po stracie Steve’a Jobsa, kreśli portret nowego CEO i w przeciwieństwie do wielu innych autorów piszących o Apple, przedstawia nam inny niż oficjalny wizerunek firmy. Tylko ta książka pozwoli nam poznać najpilniej strzeżone sekrety. Tylko ta książka podpowie nam, jak dla własnych celów wykorzystać magię najcenniejszej marki świata.

Wydawnictwo: Znak | Data wydania: wrzesień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sekrety Apple’a

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sekrety Apple’a

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej