Siła głosu

Pinterest

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się dlaczego niektórych ludzi słuchamy jak zaczarowani, a przy innych zasypiamy po pięciu minutach? Może dlatego, że ci pierwsi mówią mądrzej, albo ciekawiej? A może jednak dlatego, że mówią ładniej, płynniej i dynamiczniej? Jeżeli chcielibyście mówić tak, by ludzie chcieli słuchać, przeczytajcie książkę Siła głosu Katarzyny Pietroń.

Ludzi, których inni słuchają jak zaczarowani zdają sobie sprawę z tego, że głos, sposób jego modulacji, odpowiednie wznoszenie się i opadanie tonu to ich najsilniejsza broń osobista. Używają jej, by zjednać sobie ludzi. Myślicie, że umiejętność czarowania głosem opanowali ot tak, bez wysiłku? Przemawianie to sztuka, którą należy stale doskonalić. Wbrew pozorom to dobra wiadomość, bo oznacza, że każdy (nawet najgorszy) mówca ma szansę na sukces na miarę Cycerona. Oczywiście pod warunkiem, że pozna i wdroży odpowiednie techniki działania.

Głos to główne narzędzie kreowania własnego wizerunku. Jest bowiem naturalnym przedłużeniem osoby, pozwala nam przejawiać prawdziwe emocje czy nastroje. Głos działa prawidłowo, jeżeli mu na to pozwolimy. Pracuje wtedy bez zarzutu. Jednak kiedy w pewien sposób odseparujemy go od ciała i naszych odczuć, zareaguje na to bardzo wyraźnie w postaci fizycznych dolegliwości. W związku z tym emisja głosu to cały zestrój zjawisk wymagających świadomego treningu i szkolenia…

Fragment wstępu do książki

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Siła głosu

Opinie o książce Siła głosu

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.