Startup w 7 dni

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Masz wiedzę, chęci i odwagę, by zacząć dobrze zarabiać? Zrób sobie startup w 7 dni!

Założenie działającej, zarabiającej firmy w tydzień? Czy to w ogóle możliwe? Ten autor na pewno przesadza! Tak właśnie myślisz, prawda? Błąd! To nie jest oczywiście standardowy czas, w którym startup może zacząć wychodzić na swoje, ale jeśli masz nóż na gardle albo ogromny apetyt na sukces, Dan Norris pokaże Ci, jak zrealizować taki szalony plan.

Pierwszy pomysł na firmę, biznes i startup, czyli krótka historia sukcesów i porażek. Od poniedziałku do niedzieli, czyli magiczny tydzień do pierwszego klienta. Jasne reguły gry, czyli wszystko, o czym musisz pamiętać, by zawsze być na topie.

Ludziom, którzy uważają, że z porażek nie płynie żadna nauka, najwyraźniej brakuje całościowego spojrzenia. Dan miał dosłownie dwa tygodnie — później mógł się stać niewypłacalny i musiałby szukać zatrudnienia z ośmiogodzinnym dniem pracy. Tymczasem dokonał niezwykłego, a zarazem prostego odkrycia: wcale nie potrzeba długich miesięcy na założenie (dochodowej) firmy.

Mike Taber

Dan Norris to nie byle kto — to niezwykle uparty przedsiębiorca, który założył niejedną firmę i poniósł niejedną porażkę, zanim zrozumiał, jak powinien się do tego zabrać. Teraz chce się podzielić swoją wiedzą, opowiedzieć, co warto, a czego nie warto robić przy zakładaniu firmy. Od czego zacząć, jak testować produkty i jak błyskawicznie znaleźć klientów gotowych kupić to, co sprzedajesz. Jeśli go posłuchasz, sukces będzie Twój!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Startup w 7 dni

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Startup w 7 dni

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej