Strategiczny brand marketing

Sprawdź, gdzie kupić

Strategiczny brand marketing

Jarek Szczepański napisał książkę Strategiczny brand marketing. Praktyczny przewodnik skutecznego marketingu dla menedżerów i nie tylko, bo prosili go o to współpracownicy, klienci i szkoleniowcy. Sam pracował z markami przez dwadzieścia lat, w trakcie których intensywnie chłonął wiedzę studiując, czytając setki książek, uczestnicząc w dziesiątkach sympozjów, rozmawiając z wybitnymi praktykami tematu. Był szefem działów marketingu i sprzedaży, tworzył i wdrażał rynkowe strategie, doradzał klientom w zakresie kreowania i prowadzenia marek. Budował od podstaw nowe brandy i rewitalizował istniejące. Odniósł na tym polu wiele sukcesów i doszedł do wniosku, że… marketing jest prosty!

Zasady sztuki marketingu można opanować dosyć szybko i nie warto tracić życia na odkrywanie na nowo tego, co wymyślili inni przed nami. Wystarczy sięgnąć po książkę Strategiczny brand marketing. Pomoże ona nam zrozumieć, czym jest marka oraz zależności między nią, a rynkiem na którym jest ona obecna. Wskaże nam rolę innowacji w rozwoju brandu. Ułatwi skonstruowanie odpowiedniej strategii obecności marki na rynku. Innymi słowy – dostarczy na tyle kompletnej wiedzy z zakresu brand marketingu, byśmy byli gotowi do podejmowania decyzji. Czy będą to decyzje właściwe? To zależy tylko i wyłącznie od nas. A podejmowanie właściwych wyborów… jest naprawdę trudne.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.