Strategie geniuszy. Myśl jak Albert Einstein

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Roberta B. Diltsa analizuje procesy myślowe oraz poznawcze, które kryją się za wyjątkową osobowością i niezwykłymi osiągnięciami Alberta Einsteina. Przedstawia ona idee, które odnosiły się nie tylko do świata nauki oraz rzeczywistości fizykalnej, ale również do świata duchowego i systemów funkcjonowania społecznego. Dzięki tej lekturze czytelnik odkryje, jak Alberta Einstein wprowadzał swoje koncepcje w czyn, oraz pozna metody wykorzystywania nieszablonowego sposobu myślenia w codziennym życiu.

Istotą tej książki, jak i pozostałych z serii „Strategie geniuszy” jest pokazanie, jak narzędzia proponowane przez NLP mogą być zastosowane do analizy sylwetek ważnych postaci historycznych i literackich w celu rozwoju kreatywności oraz doskonalenia umiejętności rozwiązywania problemów czytelników. Dzięki programowaniu neurolingwistycznemu czytelnik może nauczyć się uaktywniać własne pokłady geniuszu i wykorzystywać je w sferze osobistej oraz zawodowej.

Robert Dilts to jeden z najbardziej znanych i wciąż tworzących trenerów neurolingwistycznego programowania (NLP). Jego osobisty wkład w rozwój tej dziedziny obejmuje wiele podstawowych technik odnoszących się do strategii poznawczych i zmiany przekonań, modelowania zachowań, strategii działań, uczenia się oraz komunikacji. Do stworzonych przez niego technik i modeli należą integracja skonfliktowanych przekonań, a także wzorce „zręcznego języka” i poziomów „neuro-logicznych”.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: sierpień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Strategie geniuszy. Myśl jak Albert Einstein

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Strategie geniuszy. Myśl jak Albert Einstein

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej