Sztuka rozpoczynania 2.0

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Nie bój się sukcesu. Przygotuj się odpowiednio i zaczynaj… Najlepiej od przeczytania książki Sztuka rozpoczynania 2.0 autorstwa Guya Kawasaki.

Początek to niezwykle delikatna chwila. Początkiem może być słowo, myśl, marzenie. Od tego, w jaki sposób rozpoczniesz, bardzo wiele zależy, a błędów popełnionych o świcie być może nie uda się naprawić do zmierzchu. Kiedy się zaczyna, trzeba dobrze wiedzieć, co chce się zrobić, dlaczego, w jaki sposób, z kim, kiedy i jakim kosztem. Innymi słowy, ten niezwykle delikatny początek trzeba wzmocnić dobrze przemyślanym planem. I zasadę tę stosuje się właściwie do wszystkiego: pomysłu, zadania, związku czy… własnego biznesu.

Książka Sztuka rozpoczynania 2.0 to nowe, poprawione i uaktualnione wydanie książki legendy, klasyki wpisującej się w kanon sztuki biznesu. Właściwie to jest zupełnie nowa książka, ale wciąż napisana z myślą o tych, którzy zaczynają, którzy są na początku drogi do czegoś wielkiego. Dzięki niej łatwiej i skuteczniej zrealizujesz to, co sobie postanowiłeś: zadanie, projekt, przedsięwzięcie, marzenie. Dzięki niej ta niezwykle wrażliwa chwila, jaką jest początek, zainspiruje Cię do skutecznego działania.

Z książki dowiesz się między innymi czym jest koncepcja i dlaczego musi być dobra, co zrobić, aby od początku podążać w kierunku sukcesu, w jaki sposób stać się świetnym przywódcą najlepszego zespołu, jak zdobyć kapitał, jak zbudować sieć współpracy biznesowej, a także w jaki sposób odnosić sukces zmieniając jednocześnie świat na lepszy i piękniejszy.

Do dzieła. Uniknij błędów popełnianych przez innych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Sztuka rozpoczynania 2.0

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.