Sztuka rozpoczynania 2.0

sztuka-rozpoczynania-2-0
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Nie bój się sukcesu. Przygotuj się odpowiednio i zaczynaj… Najlepiej od przeczytania książki Sztuka rozpoczynania 2.0 autorstwa Guya Kawasaki.

Początek to niezwykle delikatna chwila. Początkiem może być słowo, myśl, marzenie. Od tego, w jaki sposób rozpoczniesz, bardzo wiele zależy, a błędów popełnionych o świcie być może nie uda się naprawić do zmierzchu. Kiedy się zaczyna, trzeba dobrze wiedzieć, co chce się zrobić, dlaczego, w jaki sposób, z kim, kiedy i jakim kosztem. Innymi słowy, ten niezwykle delikatny początek trzeba wzmocnić dobrze przemyślanym planem. I zasadę tę stosuje się właściwie do wszystkiego: pomysłu, zadania, związku czy… własnego biznesu.

Książka Sztuka rozpoczynania 2.0 to nowe, poprawione i uaktualnione wydanie książki legendy, klasyki wpisującej się w kanon sztuki biznesu. Właściwie to jest zupełnie nowa książka, ale wciąż napisana z myślą o tych, którzy zaczynają, którzy są na początku drogi do czegoś wielkiego. Dzięki niej łatwiej i skuteczniej zrealizujesz to, co sobie postanowiłeś: zadanie, projekt, przedsięwzięcie, marzenie. Dzięki niej ta niezwykle wrażliwa chwila, jaką jest początek, zainspiruje Cię do skutecznego działania.

Z książki dowiesz się między innymi czym jest koncepcja i dlaczego musi być dobra, co zrobić, aby od początku podążać w kierunku sukcesu, w jaki sposób stać się świetnym przywódcą najlepszego zespołu, jak zdobyć kapitał, jak zbudować sieć współpracy biznesowej, a także w jaki sposób odnosić sukces zmieniając jednocześnie świat na lepszy i piękniejszy.

Do dzieła. Uniknij błędów popełnianych przez innych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sztuka rozpoczynania 2.0

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sztuka rozpoczynania 2.0

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej