Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie

Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie
Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.7 / 3

„Tajniki skutecznych dotcomów” to książka, która pomaga czytelnikom odkrywać sekrety skutecznego sprzedawania w internecie. Autor przedstawia w niej szereg cennych wskazówek, które pozwalają przyciągać więcej klientów oraz maksymalizować dochody.

Czy można zaufać komuś, który od 12 roku życia rozpoczynał swoją przygodę z marketingiem i sprzedażą? Po lekturze książki „Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie” trzeba z czystym sumieniem powiedzieć, że tak. Prezentowane w niej treści są uniwersalne i sprawdzą się nawet za kilka lat, kiedy rzeczywistość pocovidowa z pewnością zaskoczy nas czymś nowym. 

Poznaj lejki sprzedażowe i wykorzystaj ich potencjał!

Jednym z najważniejszych elementów tej książki są rozdziały, poświęcone lejkom sprzedażowym. Służą one do opisania procesu, w którym potencjalni klienci przechodzą przez szereg etapów, aż do ostatecznego zakupu produktu lub usługi. Na początku procesu zwanego lejkiem może być wiele potencjalnych klientów, ale tylko nieliczni z nich będą kontynuować w kolejnych etapach i dokonać zakupu. 

Lejek sprzedażowy pomaga firmom zrozumieć, jakie działania i narzędzia marketingowe najlepiej działają na poszczególnych etapach procesu sprzedaży oraz pozwala na identyfikację obszarów, w których można poprawić konwersję potencjalnych klientów w kupujących.

To oczywiście początek drogi. Autor książki „Tajniki skutecznych dotcomów”  tłumaczy, w jaki sposób działają lejki i dlaczego są tak ważne dla skutecznego sprzedawania w internecie. Czytelnik dowiaduje się więc, jak skutecznie je tworzyć, aby przyciągać więcej klientów i zwiększać swoje zyski.

Choć wielu może wydać się to narzędziem nieskutecznym to przykłady z życia wzięte, zamieszczone w książce sprawiają, że chce się je wypróbować zaraz po lekturze. W jaki sposób zwiększyła się sprzedaż nietypowych pędzli do makijażu? Co sprawia, że niektóre kursy online sprzedają się lepiej niż inne? Sprawdź odpowiedź w książce „Tajniki skutecznych dotcomów” i korzystaj z nich podczas codziennej pracy dla swojej firmy bądź w swoim miejscu pracy.

Czy każdy lejek sprzedażowy to klucz do sukcesu?

Russell Brunson dzieli się z czytelnikiem dość niepopularnym, acz ważnym stwierdzeniem, dotyczącym tego, że robić lejki sprzedażowe to jedno, a poznać ich kulisy to dwie różne sprawy. Okazuje się bowiem, że właśnie te niewidoczne dla oczu szczegóły są bardzo istotne w końcowym sukcesie. Na niego  wpływ ma bowiem szereg czynników, o których nie mają pojęcia ci, zaczynający przygodę z lejkami. Zanim to nastąpi, warto odpowiedzieć sobie na takie pytania, jak: 

  • Kto jest odbiorcą idealnym Twojego biznesu?
  • Gdzie można znaleźć klientów?
  • Czym można przyciągnąć klientów?
  • Jaki efekt wow można im zaproponować?

Wykorzystaj najlepsze strategie i narzędzia!

Książka „Tajniki skutecznych dotcomów” to także wiele praktycznych wskazówek i narzędzi, które pomogą  osiągnąć sukces w biznesie online. Czytelnik poznaje różne techniki i narzędzia, które można wykorzystać, aby maksymalnie wykorzystać potencjał swojej firmy w internecie.

Jeśli szukasz książki, która pomoże  zwiększyć dochody w biznesie online, to „Tajniki skutecznych dotcomów” to świetna propozycja. Książka stanowi wspaniałą lekcję, która pokazuje, jak działać w internecie i jak wykorzystać strategie i narzędzia, aby przyciągać klientów i przekształcać ich zainteresowanie w konkretną sprzedaż. 

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Tajniki skutecznych dotcomów. Jak rozwijać firmę w internecie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej