,

Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Testy A/BZapraszamy do lektury książki Testy A/B, która pozwoli odkryć możliwość zwiększenia skuteczności działań marketingowych.

Każda kampanie reklamowe to obciążenie dla firmowego budżetu. W dodatku badania pokazują, że tylko około 2% osób klikających reklamę i odwiedzających nasze witryny staje się klientami. Łatwo z tego wyciągnąć smutny wniosek, że aż 98% z nich nie skorzysta z naszych usług! Jak to zmienić?

Istnieją narzędzia, które pozwalają polepszyć ten wskaźnik. Ta książka omawia jedną z najskuteczniejszych technik, czyli testy A/B. Polegają one na prezentowaniu użytkownikom różnych wersji strony i mierzeniu, jak reagują użytkownicy na każdą z nich. W trakcie lektury tego wyjątkowego poradnika dogłębnie poznamy tę metodykę i odkryjemy najlepsze sposoby jej wdrażania. Dowiemy się również, jakie pułapki i problemy na nas czekają oraz w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Książka Testy A/B jest poświęcona niełatwym zagadnieniom, jednak ta wiedza przekazywana jest w niezwykle przyjazny i prosty sposób.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej