Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Testy A/BZapraszamy do lektury książki Testy A/B, która pozwoli odkryć możliwość zwiększenia skuteczności działań marketingowych.

Każda kampanie reklamowe to obciążenie dla firmowego budżetu. W dodatku badania pokazują, że tylko około 2% osób klikających reklamę i odwiedzających nasze witryny staje się klientami. Łatwo z tego wyciągnąć smutny wniosek, że aż 98% z nich nie skorzysta z naszych usług! Jak to zmienić?

Istnieją narzędzia, które pozwalają polepszyć ten wskaźnik. Ta książka omawia jedną z najskuteczniejszych technik, czyli testy A/B. Polegają one na prezentowaniu użytkownikom różnych wersji strony i mierzeniu, jak reagują użytkownicy na każdą z nich. W trakcie lektury tego wyjątkowego poradnika dogłębnie poznamy tę metodykę i odkryjemy najlepsze sposoby jej wdrażania. Dowiemy się również, jakie pułapki i problemy na nas czekają oraz w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Książka Testy A/B jest poświęcona niełatwym zagadnieniom, jednak ta wiedza przekazywana jest w niezwykle przyjazny i prosty sposób.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.