Testy A/B. Od kliknięcia do klienta

Testy A/BZapraszamy do lektury książki Testy A/B, która pozwoli odkryć możliwość zwiększenia skuteczności działań marketingowych.

Każda kampanie reklamowe to obciążenie dla firmowego budżetu. W dodatku badania pokazują, że tylko około 2% osób klikających reklamę i odwiedzających nasze witryny staje się klientami. Łatwo z tego wyciągnąć smutny wniosek, że aż 98% z nich nie skorzysta z naszych usług! Jak to zmienić?

Istnieją narzędzia, które pozwalają polepszyć ten wskaźnik. Ta książka omawia jedną z najskuteczniejszych technik, czyli testy A/B. Polegają one na prezentowaniu użytkownikom różnych wersji strony i mierzeniu, jak reagują użytkownicy na każdą z nich. W trakcie lektury tego wyjątkowego poradnika dogłębnie poznamy tę metodykę i odkryjemy najlepsze sposoby jej wdrażania. Dowiemy się również, jakie pułapki i problemy na nas czekają oraz w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Książka Testy A/B jest poświęcona niełatwym zagadnieniom, jednak ta wiedza przekazywana jest w niezwykle przyjazny i prosty sposób.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.