Wycena. Minipodręcznik dla inwestorów giełdowych

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiasz się, ile naprawdę są warte akcje firm? Znasz realną wartość domu lub mieszkania, które właśnie nabyłeś? Czy ta wiedza jest Ci naprawdę potrzebna? Odpowiedź jest prosta. Znajomość wartości akcji, obligacji czy nieruchomości pomaga podejmować trafniejsze decyzje inwestycyjne. Wycena to całkiem prosty proces, który bardzo łatwo można opanować. Może to zrobić każdy każdy, kto zechce poświęcić trochę swojego czasu na zbieranie i analizowanie informacji. Książka „Wycena” Aswatha Damodarana zawiera cenne wskazówki oraz techniki, które docenią zarówno inwestorzy instytucjonalni, jak również inwestorzy indywidualni.

Z książki pomimo swoich niewielkich rozmiarów można dowiedzieć się między innymi jak należy wyznaczać wartość wewnętrzną oraz względną, jak wycenić młode, a jak dojrzałe firmy, jak wyceniać spółki rozwijające się, a jak upadające. Każdy kto przeczyta tę książkę będzie potrafił rzetelnie oszacować wartość każdej spółki, którą chcemy kupić.

Aswath Damodaran według „Business Week” uznawany jest za jednego z dwunastu najlepszych profesorów biznesowych szkół w Stanach Zjednoczonych. Wykłada na Uniwersytecie Nowojorskim. Jego artykuły ukazują się m.in. w takich pismach, jak „Journal of Finance”, „Journal of Financial Economics” i „Review of Financial Studies”.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: Sierpień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Wycena. Minipodręcznik dla inwestorów giełdowych

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Wycena. Minipodręcznik dla inwestorów giełdowych

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej