Wyobraźnia ekonomiczna

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Profesor Andrzej K. Koźmiński w książce Wyobraźnia ekonomiczna w niezwykle intelektualnie twórczy sposób połączył wiedzę i oryginalne przemyślenia z dziedziny organizacji i zarządzania, ekonomii oraz socjologii.

Autor w swojej pracy omawia kluczowe problemy polskiej transformacji, takie jak polski kapitalizm, przedsiębiorcze państwo, patriotyzm ekonomiczny czy w końcu wyobraźnia ekonomiczna w Polsce. Z wielką erudycją, posługując się przystępnym językiem, Andrzej K. Koźmiński porusza tematy tyleż kontrowersyjne, co aktualne. Bez upraszczania, ale i bez akademickiej „nowomowy”, pomaga czytelnikowi lepiej zrozumieć współczesny polski pejzaż gospodarczy w kontekście wielkich zmian i wstrząsów w gospodarce światowej.

Andrzej K. Koźmiński – profesor zwyczajny, członek PAN, ekonomista i socjolog, autor ponad 40 książek z dziedziny zarządzania publikowanych w różnych językach, wykładowca w polskich i zagranicznych uczelniach, promotor wielu wybitnych uczonych, zasiada w radach nadzorczych spółek. Zajmuje się teorią organizacji, zarządzaniem w warunkach transformacji i niepewności oraz badaniami zachowań liderów. Współzałożyciel i pierwszy wieloletni rektor Akademii Leona Koźmińskiego, obecnie prezydent tej uczelni.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Wyobraźnia ekonomiczna

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Wyobraźnia ekonomiczna

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej