Zarządzanie cyklem życia organizacji

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Zarządzanie cyklem życia organizacji przeznaczona jest dla wszystkich liderów, którzy są odpowiedzialni za zarządzanie zmianą w swojej organizacji. To pierwsza książka Ichaka Kalderona Adizesa w dwutomowej serii, w której prezentuje opracowaną przez siebie teorię cyklu życia organizacji oraz zasady wprowadzania zmian organizacyjnych, które stosuje w praktyce i wciąż udoskonala od ponad czterdziestu lat.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jaki jest cykl życia firmy, skąd się biorą problemy dojrzałych firm oraz co zrobić, żeby im zapobiec, koniecznie musisz sięgną po znakomitą książkę Ichaka Adizesa. Znajdziemy w niej opis błyskotliwej metody pozwalającej dać nowe życie skostniałej strukturze firmy i wprowadzić ją na ścieżkę rozkwitu.

Prezentowana teoria jest poparta licznymi konkretnymi przykładami, a najlepszym dowodem na skuteczność proponowanych działań jest fantastyczny rozwój organizacji takich jak Bank of America czy Domino’s Pizza, które stosują tę tajemniczą metodę.

Metodologia Adizes przyczyniła się do poprawy komunikacji wewnętrznej w firmie oraz pomogła nam zaakceptować zmianę jako naturalne zjawisko i szansę na ciągły rozwój.

Samuel H. Armacost, były prezes Bank of America

Metodologia Adizes jest głęboka w swej prostocie. Dzięki niej stałem się lepszym menedżerem, ponieważ poznałem swoje mocne i słabe strony, a następnie zbudowałem zespół złożony z uzupełniających się osób.

Charles Schwab, założyciel domu maklerskiego

Dr Ichak Kalderon Adizes jest wybitnym ekspertem w dziedzinie zarządzania, wykładającym na czołowych amerykańskich uniwersytetach. Doradza wielu premierom, członkom administracji publicznej, właścicielom startupów i firm z listy „Fortune 100”. Jest też autorem 20 książek przetłumaczonych na 26 języków.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zarządzanie cyklem życia organizacji

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zarządzanie cyklem życia organizacji

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej