Zdobyć rynek

zdobyc-rynek
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Wprowadzanie nowego produktu na rynek zawsze wiąże się z niepewnością i dużym ryzykiem. Z pomocą przychodzi nam książka Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami autorstwa Jeffa Walkera.

Wprowadzając produkt na rynek nigdy nie wiemy, czy znajdą się klienci zainteresowani tym, co chcemy im sprzedać, i czy uda nam się do nich dotrzeć. Zazwyczaj myślimy, że wśród tysięcy najróżniejszych sposobów zdobywania klientów trudno znaleźć taki, który sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Jeff Walker przekonuje nas, że taki sposób istnieje i że naprawdę działa.

Jeff Walker w swojej książce Zdobyć rynek. Jak sprzedać prawie wszystko online, stworzyć upragniony biznes i żyć marzeniami szczerze, wyczerpująco i na konkretnych przykładach opisuje swoją filozofię sprzedawania produktów, zanim jeszcze pojawią się na rynku. Pozwól, by doradził Ci, co musisz zrobić i w jakiej kolejności. Zobacz, jak kontaktować się z potencjalnymi klientami, by zyskać ich sympatię oraz zaufanie, pisać listy sprzedażowe oraz zapowiadać swój produkt. Odkryj także, jak skłonić ludzi, by kupili Twój świetny produkt i byli z niego zadowoleni. Jeff pokaże Ci, jak zacząć od zera i jak zbudować firmę z niczego. Jeśli tylko masz w sobie pasję i chcesz zmienić swoje życie, ta książka Ci w tym pomoże!

Jeff Walker — człowiek, który zmienił sposób prowadzenia sprzedaży internetowej. Jeden z czołowych trenerów w dziedzinie przedsiębiorczości i marketingu na świecie. Więcej informacji na temat Jeffa znajdziesz na jego blogu www.JeffWalker.com.

 

Kategoria: Książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zdobyć rynek

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zdobyć rynek

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej