Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli jesteś kobietą, która chce założyć własną firmę i zastanawiasz się gdzie znaleźć informacji i pomocy, zapraszam do lektury książki „Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę”.

Tysiące kobiet w naszym kraju codziennie zastanawiają się nad założeniem własnego biznesu. Motywacji do tego jest wiele. Od ciągle obecnych w wielu firmach dyskryminacji i mobbingu, braku możliwości awansu na sam szczyt, przez bezrobocie i chęć polepszenia swojej sytuacji materialnej, aż po pasję tworzenia i realizowanie siebie. Niestety, znaczna część tych kobiet nie realizuje swojego celu i nie podąża za własnym instynktem. Dlaczego? Otóż poza ryzykiem, wpisanym w każdy biznes, powstrzymuje je także konieczność dopełnienia wielu formalności i skomplikowana biurokracja. Na szczęście na rynku pojawiła się znakomita książka Anny Konarzewskiej-Żuczek.

W książce znajdują się konkretne wskazówki, które pozwalają zorientować się w przepisach i nie utknąć na jakiejś mieliźnie. Niezależnie od typu działalności, jaki planujemy prowadzić, zdobędziesz wiedzę o obowiązującym prawie, zasadach tworzenia biznesplanu i możliwościach finansowania swojego projektu. Dowiesz się także o wyborze sposobu opodatkowania w zależności od typu działalności oraz o tym jakie działania marketingowe należy podjąć. Następnie przejrzysz szczegółowe propozycje i pomysły autorki, dotyczące różnych dziedzin prowadzenia działalności — od apteki do szkoły tańca – oraz gotowe wzory różnych ważnych umów. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie!

Tak więc nie zwlekaj. Idź na swoje i poczuj ogromną satysfakcję!

Anna Konarzewska-Żuczek – prawniczka specjalizująca się w prawie podatkowym, niegdyś pracująca w Izbie Skarbowej w Warszawie i Ministerstwie Finansów. Współpracowała m.in. z „Monitorem Podatkowym”, „Nieruchomościami”, serwisem: www.wieszjak.pl. Autorka artykułów z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego oraz książki Zobowiązania podatkowe z serii „Egzamin Doradcy Podatkowego”.

Wydawnictwo: Onepress | Data wydania: sierpień 2012
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zostań swoją szefową, czyli jak stworzyć i prowadzić własną firmę

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej