Zwinne projekty w klasycznej organizacji

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zwinne projekty w klasycznej organizacjiCzy klasyczne organizacje też mogą być zwinne? Henning Wolf – autor książki Zwinne projekty w klasycznej organizacji – przekonuje nas, że tak.

Dynamika zmian w dzisiejszym świecie informatycznym wymaga ponadprzeciętnej elastyczności i błyskawicznego adaptowania się do nowych warunków. Klasyczne techniki zarządzania projektami nie są w stanie temu podołać, dlatego coraz większą popularnością cieszą się techniki zwinne, takie jak Scrum, Kanban czy XP. Już dawno udowodniły one swą skuteczność i są świadomie wybierane przy nowych projektach. Jeżeli zastanawiacie się się, czy możecie wprowadzić te techniki w swojej organizacji, to książka Zwinne projekty w klasycznej organizacji jest właśnie dla was!

Znajdziemy w niej liczne studia przypadków, które zostały przygotowane przez ekspertów z bogatym doświadczeniem w codziennej pracy nad zwinnymi projektami. Lektura książki pozwoli nam poznać pułapki, jakie czyhają oraz jak sprytnie je omijać. Ponadto dowiemy się, jak wprowadzić Scruma do klasycznej organizacji lub projektu z ustalonym budżetem. Poznamy również takie problemy, w przypadku których Kanban sprawdzi się wyśmienicie. Warto także zwrócić uwagę na rozdział poświęcony przejrzystości w organizacji — to ona leży u podstaw sukcesu zwinnych metodyk. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób interesujących się zarządzaniem projektami, mających ambicję lub obowiązek wprowadzenia zwinnych technik w swojej organizacji.

Zarządzaj zwinnie projektami!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Zwinne projekty w klasycznej organizacji

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.