Zwinne projekty w klasycznej organizacji

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zwinne projekty w klasycznej organizacjiCzy klasyczne organizacje też mogą być zwinne? Henning Wolf – autor książki Zwinne projekty w klasycznej organizacji – przekonuje nas, że tak.

Dynamika zmian w dzisiejszym świecie informatycznym wymaga ponadprzeciętnej elastyczności i błyskawicznego adaptowania się do nowych warunków. Klasyczne techniki zarządzania projektami nie są w stanie temu podołać, dlatego coraz większą popularnością cieszą się techniki zwinne, takie jak Scrum, Kanban czy XP. Już dawno udowodniły one swą skuteczność i są świadomie wybierane przy nowych projektach. Jeżeli zastanawiacie się się, czy możecie wprowadzić te techniki w swojej organizacji, to książka Zwinne projekty w klasycznej organizacji jest właśnie dla was!

Znajdziemy w niej liczne studia przypadków, które zostały przygotowane przez ekspertów z bogatym doświadczeniem w codziennej pracy nad zwinnymi projektami. Lektura książki pozwoli nam poznać pułapki, jakie czyhają oraz jak sprytnie je omijać. Ponadto dowiemy się, jak wprowadzić Scruma do klasycznej organizacji lub projektu z ustalonym budżetem. Poznamy również takie problemy, w przypadku których Kanban sprawdzi się wyśmienicie. Warto także zwrócić uwagę na rozdział poświęcony przejrzystości w organizacji — to ona leży u podstaw sukcesu zwinnych metodyk. Książka ta jest obowiązkową lekturą dla wszystkich osób interesujących się zarządzaniem projektami, mających ambicję lub obowiązek wprowadzenia zwinnych technik w swojej organizacji.

Zarządzaj zwinnie projektami!

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Zwinne projekty w klasycznej organizacji

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Zwinne projekty w klasycznej organizacji

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej