Tomasz Sędzimir

Tomasz Sędzimir jest doświadczonym menedżerem i dyplomowanym coachem IC oraz trenerem. Studiował psychologię w biznesie, zarządzanie zasobami ludzkimi, dialog motywujący, administrację oraz coaching. Jest autorem wielu szkoleń rozwijających zasoby osobiste i kompetencje kadry pracowniczej. Na co dzień buduje oraz szkoli zespoły w różnych branżach. Współpracuje z portalami szkoleniowymi, dla których przygotowuje kursy online. W swojej pracy łączy najnowsze metody zarządzania z zaawansowanymi narzędziami pochodzącymi z kilku nurtów terapeutycznych.

Źródło: onepress.pl

Pokaż więcej
Psychologia w sprzedaży. W jaki sposób prowadzić rozmowę handlową, aby zwiększać szansę na zawarcie umowy

Psychologia w sprzedaży. W jaki sposób prowadzić rozmowę handlową, aby zwiększać szansę na zawarcie umowy

Jak prowadzić rozmowę handlową, aby osiągnąć sukces? Czy jest to w ogóle możliwe, by istniały sposoby gwarantujące wysoką sprzedaż? Tomasz Sędzimir podjął się trudnego zadania – formułuje wskazówki, które maja dać czytelnikom szansę na zwiększenie liczby podpisanych kontraktów. Co więc radzi? Zanim nawrócisz innych, zacznij od siebie Aby osiągnąć sukces – nie tylko w sprzedaży –

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.