Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

Spis treści

Ocena czytelników
4 / 1

Jak definiujesz sobie pewność siebie? Czy rozumiesz ją jako brylowanie w salonach i na wieczornej imprezie? A może chodzi Ci o to, żeby odnieść sukces w pracy – szczególnie podczas wystąpień na kolejnym spotkaniu? Przeczytaj, w jaki sposób możesz zbudować pewność siebie, dzięki radom Barbary Lech zawartych w książce „Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie”.

Jak to się dzieje, że brak Ci pewności siebie?

Wiele osób, chociażby z pokolenia 84, wspomina dzieciństwo z nostalgią. Całe dnie spędzane na trzepaku, chleb z cukrem czy jedyna i niepowtarzalna Pepsi ze szklanej butelki zaciemniają obraz dość niefortunnego dzieciństwa.

Napiszmy to sobie wprost – nasi rodzice w większości nie uczyli nas pewności siebie. Wychowani w trudnych czasach bardziej skupiali się na zapewnieniu odpowiednich warunków do życia, a nie budowaniu emocjonalnego kapitału na przyszłość.

Tak! Pewność siebie to także umiejętność radzenia sobie z emocjami. Zarówno tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Aby wynieść coś z książki Barbary Lech należy sobie powiedzieć to wprost. Zarządzanie emocjami nie jest naszą domeną.

Czym jest pewność siebie?

W praktyce pewność siebie oznacza, że czujesz się swobodnie w sytuacjach społecznych. Nie boisz się wystąpień publicznych oraz masz pozytywne myśli na temat swojego życia, osobowości i zdolności. 

Bycie pewnym siebie oznacza także dogłębne poznanie i przyjęcie tego, kim się jest, a także pogodzenie się ze swoimi mocnymi i słabymi stronami. To dość ważne, bo pewność siebie nie sprawi, że będziesz umięśnionym Supermanem. Będziesz jednak radził sobie w życiu takim, jakim w danym momencie jesteś.

Badania naukowe udowadniają, że budowanie pewności siebie może prowadzić do lepszego zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia, a także do większych sukcesów, które będziesz odnosić w różnych dziedzinach życia. 

Przezwyciężenie problemów związanych z niską pewnością siebie może pomóc Ci osiągnąć cele zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Pewni siebie ludzie często znajdują większy sukces jako pracownicy, przedsiębiorcy, biznesmeni, matki czy ojcowie niż ci, nieposiadający tej cechy.  

Na scenę wchodzi Barbara Lech z książka „Sięgaj po swoje”!

Barbara Lech to coach, którego pasją jest wspieranie i oglądanie sukcesów podopiecznych. Kiedy klient pani Barbary staje się pewniejszy siebie, to znaczy dla niej więcej niż złoto czy diamenty.

Barbara Lech w swojej książce „Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie” pokazuje, w jaki sposób budować pewność siebie w wieku kilkunastu i kilkudziesięciu lat. 

Dzięki ćwiczeniom, które znajdziesz w książce możesz skupić się na praktycznym działaniu i sukcesywnym wdrażaniu pewności siebie w zawodowym życiu. Być może będzie to spotkanie w firmie, przemówienie na rodzinnym spotkaniu czy inne wydarzenia, które wymagają od nas pewności siebie.

Duże brawa za trafnie dobrane cytaty, wzbogacające treść publikacji. Jedna z lepszych książek o byciu pewnym siebie we współczesnym świecie.

A Ty kiedy zaczniesz swoją drogę z Barbarą Lech?

Doceń naszą pracę

Jeżeli spodobała się Tobie ta recenzja, możesz nasz docenić ofiarując nam drobny napiwek. Z góry dziękujemy 🙌

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

R E K L A M A

Szukasz pomysłu na biznes?

Lubisz czytać książki i polecać je innym? Masz własną stronę lub profil w mediach społecznościowych? Możesz zacząć na tym zarabiać jeszcze dziś! Wystarczy, że przy pomocy widżetu BUY.BOX zaczniesz kierować swoich użytkowników do najlepszych księgarń.

Sprawdź, gdzie kupić

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.