Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
4.5 / 2

Jak definiujesz sobie pewność siebie? Czy rozumiesz ją jako brylowanie w salonach i na wieczornej imprezie? A może chodzi Ci o to, żeby odnieść sukces w pracy – szczególnie podczas wystąpień na kolejnym spotkaniu? Przeczytaj, w jaki sposób możesz zbudować pewność siebie, dzięki radom Barbary Lech zawartych w książce „Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie”.

Jak to się dzieje, że brak Ci pewności siebie?

Wiele osób, chociażby z pokolenia 84, wspomina dzieciństwo z nostalgią. Całe dnie spędzane na trzepaku, chleb z cukrem czy jedyna i niepowtarzalna Pepsi ze szklanej butelki zaciemniają obraz dość niefortunnego dzieciństwa.

Napiszmy to sobie wprost – nasi rodzice w większości nie uczyli nas pewności siebie. Wychowani w trudnych czasach bardziej skupiali się na zapewnieniu odpowiednich warunków do życia, a nie budowaniu emocjonalnego kapitału na przyszłość.

Tak! Pewność siebie to także umiejętność radzenia sobie z emocjami. Zarówno tymi pozytywnymi jak i negatywnymi. Aby wynieść coś z książki Barbary Lech należy sobie powiedzieć to wprost. Zarządzanie emocjami nie jest naszą domeną.

Czym jest pewność siebie?

W praktyce pewność siebie oznacza, że czujesz się swobodnie w sytuacjach społecznych. Nie boisz się wystąpień publicznych oraz masz pozytywne myśli na temat swojego życia, osobowości i zdolności. 

Bycie pewnym siebie oznacza także dogłębne poznanie i przyjęcie tego, kim się jest, a także pogodzenie się ze swoimi mocnymi i słabymi stronami. To dość ważne, bo pewność siebie nie sprawi, że będziesz umięśnionym Supermanem. Będziesz jednak radził sobie w życiu takim, jakim w danym momencie jesteś.

Badania naukowe udowadniają, że budowanie pewności siebie może prowadzić do lepszego zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia, a także do większych sukcesów, które będziesz odnosić w różnych dziedzinach życia. 

Przezwyciężenie problemów związanych z niską pewnością siebie może pomóc Ci osiągnąć cele zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Pewni siebie ludzie często znajdują większy sukces jako pracownicy, przedsiębiorcy, biznesmeni, matki czy ojcowie niż ci, nieposiadający tej cechy.  

Na scenę wchodzi Barbara Lech z książka „Sięgaj po swoje”!

Barbara Lech to coach, którego pasją jest wspieranie i oglądanie sukcesów podopiecznych. Kiedy klient pani Barbary staje się pewniejszy siebie, to znaczy dla niej więcej niż złoto czy diamenty.

Barbara Lech w swojej książce „Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie” pokazuje, w jaki sposób budować pewność siebie w wieku kilkunastu i kilkudziesięciu lat. 

Dzięki ćwiczeniom, które znajdziesz w książce możesz skupić się na praktycznym działaniu i sukcesywnym wdrażaniu pewności siebie w zawodowym życiu. Być może będzie to spotkanie w firmie, przemówienie na rodzinnym spotkaniu czy inne wydarzenia, które wymagają od nas pewności siebie.

Duże brawa za trafnie dobrane cytaty, wzbogacające treść publikacji. Jedna z lepszych książek o byciu pewnym siebie we współczesnym świecie.

A Ty kiedy zaczniesz swoją drogę z Barbarą Lech?

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Sięgaj po swoje. 102 sposoby na budowanie pewności siebie

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej