Alfabet sukcesu

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Alfabet sukcesu jest pierwszą taką publikacja stworzona przez mistrza w dziedzinie motywacji. Zawiera nie tylko opis prostych praw sukcesu i przyciągania. Mieści w sobie także mądrość kilku pokoleń ludzi, którzy w ubiegłym stuleciu zastanawiali się nad zagadnieniem sukcesu.

Alfabet sukcesu to zbiór krótkich esejów, do których można wielokrotnie wracać. Autor porusza w nich sześćdziesiąt siedem różnych tematów, które zainteresują każdego, kto chciałby przekuć swoje marzenia w czyn.

Bob Proctor to postać, która milionom czytelników kojarzy się z sukcesem. Doskonalił się pod skrzydłami pioniera w dziedzinie rozwoju osobistego, Earla Nightingale’a. Najpierw z wielkim powodzeniem próbował swoich sił w biznesie, a następnie skupił się na prowadzeniu wykładów i rozwijaniu myśli i zasad sformułowanych przez Napoleona Hilla. W dziedzinie motywacji biznesowej Proctor osiągnął ten sam poziom co Stephen Covey czy Og Mandino, tyle że jego książki nie były dotychczas dostępne dla szerszej publiczności. Teraz się to zmieniło!

Bob Proctor ma w sobie coś, co wymyka się definicjom i charakterystykom. Książka Alfabet sukcesu doskonale odzwierciedla te jego wyjątkowe zdolności. Wielu ludzi zna prawdę. Wielu ludzi żyje prawdą, lecz tylko nieliczni potrafią ukazać tę prawdę innym.

Sandra Gallagher, Proctor Gallagher Institute

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Alfabet sukcesu

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Alfabet sukcesu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej