Algorytm sukcesu. Wprowadź swoją firmę na ścieżkę rozwoju

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Algorytm sukcesu. Wprowadź swoją firmę na ścieżkę rozwoju

Zastanawiacie się, w jaki sposób wprowadzić firmę na ścieżkę rozwoju? Z pomocą przychodzi Les McKeown ze swoją książką Algorytm sukcesu.

Powodzenie w życiu zawodowym nie zależy od szczęścia. Nie jest też udziałem geniuszy. Nie musisz się o nie modlić do żadnego boga. Jedyne co musisz mieć, to plan i w konsekwentny sposób go realizować. Wtedy, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, czy menedżerem, przyszły sukces masz zagwarantowany. Najważniejsze jest to, żebyś wstępował na ścieżkę rozwoju uzbrojony w odpowiednie narzędzia. Les McKeown w swojej książce podaje nam najefektywniejszy zestaw wskazówek do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Książka Algorytm sukcesu naszpikowana jest wiedzą bezpośredniego rażenia. Należy ją traktować jako mapę wiodącą do sukcesu – od punktu, w którym znajdujemy się dzisiaj. Dowiemy się z niej, jak przetrwać trudne początki, poznamy strategie finansowania zewnętrznego oraz skróconą ścieżkę do rentownego rynku. Dzięki niej odkryjemy sekrety zadziwiającej wydajności i nauczymy się zarządzać swoim zespołem tak, by stanowił silną grupę, przygotowaną na zmiany, dowartościowaną i efektywną. Autor pokazuje nam, jak można uniknąć hamującej rozwój rutyny i na czym polega kreatywne rozwiązywanie problemów.

Z książki dowiemy się również, że procesy i ludzie najlepiej funkcjonują w harmonii. Odkryjemy techniki błyskawicznego wyznaczania celów i konsekwentnego ich osiągania. Docenimy pracowników wykazujących się odpowiedzialnością wobec grupy i siebie samych, a także nauczymy się motywować pracowników do skutecznego działania i osiągania najlepszych wyników.

Stosuj wszystkie zasady – krok po kroku – i osiągnij swój własny, niepodważalny sukces.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Algorytm sukcesu. Wprowadź swoją firmę na ścieżkę rozwoju

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Algorytm sukcesu. Wprowadź swoją firmę na ścieżkę rozwoju

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej