Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania jest najnowszym, dziesiątym już wydaniem bestsellerowej książki Burtona G. Malkiela. Ta już klasyczna pozycja, która jest uważana na świecie za jeden z najważniejszych przewodników dotyczących inwestowania, została po raz kolejny zaktualizowana. Malkiel uwzględnił w niej ogromne zmiany w instrumentach finansowych dostępnych dla ogółu inwestorów i zamieścił krytyczną analizę mnóstwa nowych informacji publikowanych przez naukowców i specjalistów rynkowych. Obala mity i fałszywe teorie, prostuje też nieścisłości, jakie stale pojawiają się w doniesieniach na temat rynku akcji.

W książce w ciekawy i przystępny sposób zostały opisane takie zagadnienia, jak praktyka inwestowania jako współczesny sposób na życie, metody używane przez zawodowych inwestorów zarządzających portfelem, stosowanie analizy technicznej i fundamentalnej w ocenie papierów wartościowych czy teoria błądzenia losowego. Autor przedstawia również działanie nowoczesnej teorii portfelowej i sposobów zarządzania ryzykiem, wysuwa wnioski dotyczące inwestowania, jakie można wyciągnąć ze spostrzeżeń behawiorystów. W książce zostały także opisane przewidywanie rentowności akcji i obligacji, a także sposoby inwestowania na różnych etapach życia z konkretnymi wskazówkami dotyczącymi kształtowania portfela przez osoby w każdym wieku, tak by mogły osiągnąć swoje cele finansowe.

Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania zawiera praktyczne, sprawdzone porady inwestycyjne, niezwykle przydatne zarówno dla doświadczonych inwestorów indywidualnych, jak i osób zamierzających dopiero rozpocząć działalność na rynkach kapitałowych.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Sprawdź, gdzie kupić Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

Opinie o książce Błądząc po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.