Człowiek w kasku

czlowiek-w-kasku
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Książka Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu to opowieść, której nie da się zapomnieć. Prawdziwa historia bezinteresownego, lojalnego, pełnego entuzjazmu, pracowitego, ambitnego i empatycznego sportowca, lidera i członka zespołu. Jaki wpływ wywarł na swoją drużynę i cały program sportowy swojej uczelni? Czego my możemy się od niego czegoś nauczyć?

W książce Jona Gordona znajdziemy prawdziwą historię George’a Boiardiego i jego drużyny oraz spuściznę ich wspólnych doświadczeń. Znajdziemy tam również 21 rad, w jaki sposób stać się wybitnym członkiem zespołu, a także życiowe lekcje płynące z przemyśleń trenerów i kolegów George’a. Książkę dopełnia 21 ćwiczeń, które pozwolą nam zbudować wspaniały kolektyw.

Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu to książka pełna praktycznych spostrzeżeń i zmieniających życie lekcji. Zainspiruje każdego, by stawać się coraz lepszym współpracownikiem i zbudować wspaniały zespół.

Jon Gordon – autor licznych bestsellerów. Jego mowy motywacyjne inspirują publiczność na całym świecie. Wyznawane przez niego zasady zostały przetestowane przez niezliczone firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500, szkoły, szpitale, drużyny sportowe i organizacje typu non-profit.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Człowiek w kasku

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Człowiek w kasku

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej