Książka Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu to opowieść, której nie da się zapomnieć. Prawdziwa historia bezinteresownego, lojalnego, pełnego entuzjazmu, pracowitego, ambitnego i empatycznego sportowca, lidera i członka zespołu. Jaki wpływ wywarł na swoją drużynę i cały program sportowy swojej uczelni? Czego my możemy się od niego czegoś nauczyć?

W książce Jona Gordona znajdziemy prawdziwą historię George’a Boiardiego i jego drużyny oraz spuściznę ich wspólnych doświadczeń. Znajdziemy tam również 21 rad, w jaki sposób stać się wybitnym członkiem zespołu, a także życiowe lekcje płynące z przemyśleń trenerów i kolegów George’a. Książkę dopełnia 21 ćwiczeń, które pozwolą nam zbudować wspaniały kolektyw.

Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu to książka pełna praktycznych spostrzeżeń i zmieniających życie lekcji. Zainspiruje każdego, by stawać się coraz lepszym współpracownikiem i zbudować wspaniały zespół.

Jon Gordon – autor licznych bestsellerów. Jego mowy motywacyjne inspirują publiczność na całym świecie. Wyznawane przez niego zasady zostały przetestowane przez niezliczone firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500, szkoły, szpitale, drużyny sportowe i organizacje typu non-profit.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij
Share on whatsapp
Udostępnij

Nasz patronat

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Twoja prywatność

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.