, ,

DNA innowatora

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jeżeli naprawdę chcesz stać się prawdziwym innowatorem i odnieść realny sukces, musisz najpierw posiąść pięć kluczowych umiejętności. Książki DNA innowatora. Zostań mistrzem we wdrażaniu innowacji! podpowie ci, jak to zrobić.

Nie tylko Steve Jobs budował swoją przewagę dzięki innowacji. Marc Benioff miał 15 lat, kiedy założył swoją własną firmę i oddał się pasji tworzenia gier komputerowych. Zamiłowanie to stanęło mu na przeszkodzie podjęcia studiów w obszarze informatyki i przedsiębiorczości, a w wieku 25 lat zostać zarządzającym w pionie marketingu bezpośredniego w firmie Oracle. 10 lat później, kiedy zza swojego biurka w Oracle obserwował powstanie Amazonu czy eBaya, poczuł, że na horyzoncie pojawia się coś ważnego, czego pod żadnym pozorem nie chce przegapić, więc wziął urlop i…

Tego co stało się później na razie nie wiemy. W tej historii pojawi się jednak sukces. Wielki sukces, który także i ty możesz odtworzyć. Nie musisz być ani Stevem Jobsem, ani Marciem Benioffem, by tworzyć wielkie przełomowe innowacje. Wystarczy wykorzystać swoje zainteresowania, inspirować współpracowników, a w końcu wygrywać.

Z książki DNA innowatora. Zostań mistrzem we wdrażaniu innowacji! dowiesz się między innymi kiedy warto kwestionować status quo, dlaczego twórcy przełomowych innowacji powinni akceptować ograniczenia, jak doskonalić umiejętności eksperymentowania, dlaczego czasem warto zostać adwokatem diabła oraz jak tworzyć innowacje, które zmienią życie wielu ludzi.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić DNA innowatora

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce DNA innowatora

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej