Doświadczenie Apple

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

W przeliczeniu na metry kwadratowe powierzchni sklepy Apple’a zarabiają więcej niż jakakolwiek inna sieć handlowa. Źródeł sukcesu Apple i jego niesamowitej lojalności jej klientów nie należy doszukiwać się wyłącznie w genialnej ofercie produktowej, ale także w zachowaniach jej pracowników – ludzi kompetentnych, samodzielnych i zdeterminowanych do zapewniania klientom najlepszego możliwego doświadczenia. Carmine Gallo w książce Doświadczenie Apple wyjaśnia zasady i praktyki kryjące się za tym pełnym zaangażowaniem w służbę na rzecz klienta. Tłumaczy również, w jaki sposób twoja marka może osiągnąć rewelacyjne wyniki, oferując klientom ten sam – najwyższy – standard obsługi.

Dzięki książce Doświadczenie Apple dowiesz się jak osiągnąć większy zwrot z inwestycji w działalność w dziedzinie handlu detalicznego, wprowadzając dodatkową wartość do każdej interakcji z klientem. Co więcej, wszystkie firmy nawiązujące bezpośredni kontakt z ludźmi – czy to z klientami, czy z pracownikami – mogą zastosować opisane tu techniki i osiągnąć dominację na swoim rynku na poziomie Apple, wzbogacając życie innych, wzmacniając ich lojalność oraz definiując na nowo doświadczenie oferowane klientowi.

Carmine Gallo jest konsultantem ds. komunikacji, z którego usług korzystają największe marki globalne. Niegdyś prezenter i korespondent stacji telewizyjnych CNN i CBS, obecnie jako mówca biznesowy przemawia do przedstawicieli najwyższego kierownictwa firm takich jak Intel, Cisco, Google, Coca-Cola czy Pfizer. Jest autorem felietonów My Communications Coach ukazujących się w serwisie Forbes.com. Napisał kilka międzynarodowych bestsellerów, w tym książki Steve Jobs: Sekrety innowacji, Steve Jobs: Sztuka prezentacji oraz The Power of foursquare. Gallo pojawiał się na łamach „Wall Street Journal”, „New York Timesa” i „Success Magazine” oraz na antenie stacji CNBC. Mieszka w Pleasanton w Kalifornii, ma żonę i dwie córki.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: kwiecień 2013
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Doświadczenie Apple

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Doświadczenie Apple

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej