Doświadczenie Apple

Sprawdź, gdzie kupić

W przeliczeniu na metry kwadratowe powierzchni sklepy Apple’a zarabiają więcej niż jakakolwiek inna sieć handlowa. Źródeł sukcesu Apple i jego niesamowitej lojalności jej klientów nie należy doszukiwać się wyłącznie w genialnej ofercie produktowej, ale także w zachowaniach jej pracowników – ludzi kompetentnych, samodzielnych i zdeterminowanych do zapewniania klientom najlepszego możliwego doświadczenia. Carmine Gallo w książce Doświadczenie Apple wyjaśnia zasady i praktyki kryjące się za tym pełnym zaangażowaniem w służbę na rzecz klienta. Tłumaczy również, w jaki sposób twoja marka może osiągnąć rewelacyjne wyniki, oferując klientom ten sam – najwyższy – standard obsługi.

Dzięki książce Doświadczenie Apple dowiesz się jak osiągnąć większy zwrot z inwestycji w działalność w dziedzinie handlu detalicznego, wprowadzając dodatkową wartość do każdej interakcji z klientem. Co więcej, wszystkie firmy nawiązujące bezpośredni kontakt z ludźmi – czy to z klientami, czy z pracownikami – mogą zastosować opisane tu techniki i osiągnąć dominację na swoim rynku na poziomie Apple, wzbogacając życie innych, wzmacniając ich lojalność oraz definiując na nowo doświadczenie oferowane klientowi.

Carmine Gallo jest konsultantem ds. komunikacji, z którego usług korzystają największe marki globalne. Niegdyś prezenter i korespondent stacji telewizyjnych CNN i CBS, obecnie jako mówca biznesowy przemawia do przedstawicieli najwyższego kierownictwa firm takich jak Intel, Cisco, Google, Coca-Cola czy Pfizer. Jest autorem felietonów My Communications Coach ukazujących się w serwisie Forbes.com. Napisał kilka międzynarodowych bestsellerów, w tym książki Steve Jobs: Sekrety innowacji, Steve Jobs: Sztuka prezentacji oraz The Power of foursquare. Gallo pojawiał się na łamach „Wall Street Journal”, „New York Timesa” i „Success Magazine” oraz na antenie stacji CNBC. Mieszka w Pleasanton w Kalifornii, ma żonę i dwie córki.

Wydawnictwo: MT Biznes | Data wydania: kwiecień 2013
Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.