Jak działa szczęście. Klucz do radości w pracy i w życiu

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Jak działa szczęście. Klucz do radości w pracy i w życiu

Mówią, że świat kocha szczęśliwych ludzi. Co więc zrobić, żeby stać się jednym z nich? Najlepiej zacząć swoją podróż od przeczytania książki Jak działa szczęście.

Jesteście inteligentni i ambitni, macie plan na życie i marzy się wam wielki sukces. Chcecie poczuć, że to, co robicie, ma sens i jest wartościowe, ale wiecie, że nie wykorzystujecie nawet połowy swoich możliwości. W głębi serca odczuwacie niezadowolenie, bo mogłoby być lepiej, i macie wrażenie, że musicie coś z tym zrobić. Po to właśnie powstała książka Jak działa szczęście.

Została ona stworzona na podstawie znanego kursu, prowadzonego w najbardziej prestiżowych szkołach biznesowych. Jej celem jest pomóc nam zmienić swoje życie. Znajdziemy tu prowokujące ćwiczenia, inspirujące przypowieści i nauki starożytnych mędrców. Ten przełomowy poradnik pokazuje, w jaki sposób znów zacząć cieszyć się życiem i stworzyć własną wizję sukcesu. Pomoże nam poprawić relacje z partnerem, nadać rozpęd karierze i wyeksmitować toksycznych ludzi z naszego otoczenia. Potraktujcie tę książkę jak mapę, która wskaże wam drogę.

Srikumar S. Rao – uczy w Kolumbijskiej Szkole Biznesowej, Londyńskiej Szkole Biznesowej, Szkole Zarządzania Kellog i Szkole Biznesowej Haas na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Jest dyrektorem Warner Communications, The Continental Group oraz McGraw-Hill. Najbardziej znany jest jednak ze stworzenia pionierskiego kursu Kreatywność i doskonałość osobista, który pomógł zmienić życie tysiącom studentów szkół biznesowych, a także wielu dyrektorom korporacji. W jego warsztatach brali udział menedżerowie największych firm na świecie, takich jak General Electric, Goldman Sachs, Johnson &Johnson, Google, Microsoft, IBM, MasterCard, Morgan Stanley czy Bank of America. Więcej cennych informacji znajdziesz na: srikumarsrao.com.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jak działa szczęście. Klucz do radości w pracy i w życiu

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jak działa szczęście. Klucz do radości w pracy i w życiu

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej