Jak nowe technologie zmieniają biznes

Jak nowe technologie zmieniają biznes – poznaj nowe trendy

Krzysztof Ratnicyn w swojej książce Jak nowe technologie zmieniają biznes podpowiada nam, jak biznes może efektywnie wykorzystać nowe technologie. Przekonuje także, że równie dobrze jak wielkie korporacje może robić to sektor małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstwa. Co więcej, wiele technologicznych rozwiązań znosi wiele barier, które do niedawna małym firmom nie dawały szans w konfrontacji z gigantami rynku.

Celem książki Jak nowe technologie zmieniają biznes jest zainspirowanie przedsiębiorców, liderów i menedżerów do sięgnięcia po szereg technologicznych rozwiązań, do przyjęcia postaw zarządczych, które sprzyjają innowacji i stanowią żródło przewagi.

W swojej książce Krzysztof Ratnicyn zaprezentował także wiele rozwiązań i narzędzi oraz towarzyszących im trendów, od tych najprostszych (np. mobile czy e-commerce) po najbardziej złożone, jak big data i internet of things. Wymiar praktyczny książki to krótkie podsumowania każdego z rozdziałów, które pozwalają lepiej zrozumieć i przeanalizować stawiane tezy, podjąć dyskusję z nimi, wreszcie – zainspirować się do działania.

Krzysztof Ratnicyn jest dziennikarzem i publicystą, specjalizującym się w tematyce zarządzania, przywództwa, marketingu, nowych mediów i biznesu. Był redaktorem „Harvard Business Review Polska”, redaktorem prowadzącym „EGO Inspiracje” i zastępcą redaktora naczelnego THINKTANK, wcześniej zaś członkiem redakcji magazynów „Brief” i „Marketing & More”. Publikował m.in. w interaktywnie.com, „Monitor Magazine” i „Gazecie MSP”, komentował wydarzenia w TVN CNBC. Przez dwa lata był też PR Managerem w grupie reklamowej Young & Rubicam Brands. Obecnie redaktor naczelny portalu Strategia Lean, którego wydawcą jest firma Leanpassion, specjalizująca się w strategicznym podejściu do lean.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej wartościowej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Porównaj ceny

Może Ciebie również zainteresować

🍪 Ciasteczka

Nasza strona korzysta z plików cookie w celach analitycznych, a także, żeby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko.

Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.