Jak nowe technologie zmieniają biznes

Sprawdź, gdzie kupić
Jak nowe technologie zmieniają biznes – poznaj nowe trendy

Krzysztof Ratnicyn w swojej książce Jak nowe technologie zmieniają biznes podpowiada nam, jak biznes może efektywnie wykorzystać nowe technologie. Przekonuje także, że równie dobrze jak wielkie korporacje może robić to sektor małych i średnich firm oraz mikroprzedsiębiorstwa. Co więcej, wiele technologicznych rozwiązań znosi wiele barier, które do niedawna małym firmom nie dawały szans w konfrontacji z gigantami rynku.

Celem książki Jak nowe technologie zmieniają biznes jest zainspirowanie przedsiębiorców, liderów i menedżerów do sięgnięcia po szereg technologicznych rozwiązań, do przyjęcia postaw zarządczych, które sprzyjają innowacji i stanowią żródło przewagi.

W swojej książce Krzysztof Ratnicyn zaprezentował także wiele rozwiązań i narzędzi oraz towarzyszących im trendów, od tych najprostszych (np. mobile czy e-commerce) po najbardziej złożone, jak big data i internet of things. Wymiar praktyczny książki to krótkie podsumowania każdego z rozdziałów, które pozwalają lepiej zrozumieć i przeanalizować stawiane tezy, podjąć dyskusję z nimi, wreszcie – zainspirować się do działania.

Krzysztof Ratnicyn jest dziennikarzem i publicystą, specjalizującym się w tematyce zarządzania, przywództwa, marketingu, nowych mediów i biznesu. Był redaktorem „Harvard Business Review Polska”, redaktorem prowadzącym „EGO Inspiracje” i zastępcą redaktora naczelnego THINKTANK, wcześniej zaś członkiem redakcji magazynów „Brief” i „Marketing & More”. Publikował m.in. w interaktywnie.com, „Monitor Magazine” i „Gazecie MSP”, komentował wydarzenia w TVN CNBC. Przez dwa lata był też PR Managerem w grupie reklamowej Young & Rubicam Brands. Obecnie redaktor naczelny portalu Strategia Lean, którego wydawcą jest firma Leanpassion, specjalizująca się w strategicznym podejściu do lean.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Podobała Ci się receznja?

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz kolejnych recenzji wartościowych książek.

Sprawdź, gdzie kupić

Ciasteczka

Ta strona używa plików cookies, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Korzystanie ze strony oznacza akceptację Regulaminu oraz Polityki Prywatności.

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnych recenzji wartościowych książek.