Jednym kliknięciem

jednym-kliknieciem
Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Zobacz wszystkie oferty

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Zastanawiacie się, dlaczego Amazon odniósł tak gigantyczny sukces, podczas gdy konkurenci już dawno zwinęli swoje interesy? Niekwestionowanym ojcem tego sukcesu jest niewątpliwie Jeff Bezos, który jest uznawany za jednego z największych innowatorów. Dzięki umiejętnością perspektywicznego myślenia oraz bezwzględnego wyczuciu biznesowego udało mu się zmienić swoją firmę w internetowego giganta dyktującego rynkowe warunki oraz wyznaczającego trendy.

Książka Jednym kliknięciem to opowieść o człowieku, który z komputerowego maniaka stał się wielkim przedsiębiorcą z misją zrewolucjonizowania świata. Jeśli chcecie się dowiedzieć, w jaki sposób pracuje ten genialny biznesowy umysł i jak podejmuje strategiczne decyzje, to książka Jednym kliknięciem będzie dla was prawdziwym objawieniem. Z pewnością dzisiejsze rewolucyjne pomysły Bezosa jutro będą kopiowane przez resztę świata.

Jeżeli więc chcecie lepiej poznać sylwetkę jednej z największych postaci epoki internetu, koniecznie przeczytajcie książkę Richarda Brandta! Premiera książki 29 listopada br.

Richard L. Brandt jest wielokrotnie nagradzanym dziennikarzem, który od ponad dwudziestu lat pisze o Dolinie Krzemowej. Dał się poznać przedstawicielom społeczności technologicznej jako korespondent magazynu „BusinessWeek”. Za swoją pracę otrzymał National Magazine Award. Napisał również książkę Potęga Google’a o założycielach firmy Google.

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Jednym kliknięciem

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Jednym kliknięciem

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej