Klient w centrum uwagi

Zapisz

Dziś najtaniej  🎉

Spis treści

Ocena czytelników
0 / 0

Pozytywne doświadczenie klienta czyni cuda. Jednak praca w zespole obsługi nie należy do łatwych. Dobrze wie o tym autor książki Klient w centrum uwagi. Jak szefowie mogą budować pozytywne doświadczenie w zespołach obsługi, który ze swoimi klientami kontaktuje się osobiście od trzydziestu lat.

Pozyskanie, a następnie utrzymanie prawdziwie dochodowego klienta to wielkie marzenie każdego szefa sprzedaży. Zdobycie takiego klienta jest rzeczą bardzo trudną i pracochłonną. O ileż łatwiej zainteresować nową propozycją osobę, która już wcześniej coś u nas kupiła! Oczywiście tylko wtedy, gdy ta osoba jest zadowolona z dokonanego zakupu oraz poziomu usług okołosprzedażowych, jakie nasza firma oferuje w pakiecie.

Za pośrednictwem swojej książki Robert Zych, handlowiec, trener i szef firmy, dzieli się z nami własnymi doświadczeniami i wiedzą z zakresu obsługi klienta, jaką zdobył w ciągu ponad ćwierćwiecza zawodowej aktywności. Sięga nie tylko po uniwersalne praktyki znane na całym świecie. Pamięta też o specyfice klienta polskiego. Analizuje proces podejmowania decyzji zakupowych. Zdradza sztuczki pozwalające wypracować pozytywną postawę wobec klientów oraz… narzuconych przez zagraniczną centralę procedur postępowania, które nijak mają się do realiów naszego rynku. Podpowiada nam, w jaki sposób bronić się przed klientem trudnym. Wszystko po to, abyście razem z naszym klientem mieli wyłącznie pozytywne doświadczenia.

Robert Zych — absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zasad sprzedaży uczył się w firmie Warszawa Coca-Cola Bottlers. Od 1997 roku prowadzi firmę szkoleniową Kontrakt OSH razem ze swoimi mentorami i nauczycielami Jerzym Gutem i Wojciechem Hamanem. Jest autorem książki Gen sprzedawcy — kompendium wiedzy każdego aktywnego handlowca. Od ponad 20 lat pracuje jako trener sprzedaży. Szkolił w Polsce firmy z listy 100 największych. Specjalizuje się w szkoleniach ze sprzedaży dla handlowców i szefów zespołów, pomaga sprzedawcom w aktywnym pozyskiwaniu klientów poprzez coaching i naukę w miejscu pracy. Odpowiada także za sprzedaż w swojej firmie szkoleniowej i codziennie zdobywa nowe, praktyczne doświadczenia.

Kategoria: książki o sprzedaży

Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij
Udostępnij

Sprawdź, gdzie kupić Klient w centrum uwagi

Bądź na bieżąco!

Zaprenumeruj nasz newsletter, a nie przegapisz żadnej książki, którą warto przeczytać. 

Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy Twoich danych. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Opinie o książce Klient w centrum uwagi

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aishaaa
Aishaaa
7 lat temu

Bardzo, bardzo dobra książka. Jedna z niewielu dostępnych na rynku, które w tak obrazowy sposób opisują rzeczywistość, z którą stykają się na co dzień osoby zarządzające relacjami z klientami w swojej pracy. Świetna, polecam!

Ollla
Ollla
7 lat temu

Dzięki za inspiracje!
Przeczytam na pewno.

Koralina
Koralina
7 lat temu

Doskonała książka Roberta Zycha. Wydaje mi się, że najlepsza jego do tej pory. Z ciekawej perspektywy spogląda na klientów, na ich zaangażowanie w proces sprzedażowy, a także obnaża różne działania sprzedawców.

Klaudia_Adamska
Klaudia_Adamska
7 lat temu

Polecam, polecam, polecam „Klienta w centrum uwagi” oraz inne książki Roberta Zycha! Naprawdę świetne i wciągające lektury, a także sporo wiedzy, która podparta jest merytoryką, doświadczeniem i kompetencjami.

4
0
Podyskutuj o tej książcex

Sprawdź, gdzie kupisz najtaniej